reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
I ja stresu chwile temu sie najadłam:/ :( bo wydawało mi sie ze wyszedł śluz jakiś podbarwiony krwią:/ a niestety w tej 2 nieudanej ciąży tez tak miałam, ten sluz, początkowo tylko przy Hm większym parciu...przy załatwianiu potrzeby, a pózniej co jakiś czas:/ nigdy nie doszło do krwawienia, bo brałam duphaston, pózniej luteinę i to tylko one podtrzymywały sztucznie,pęcherzyk rósł a zarodka nie było:/ boszzeee ja juz tego nie przeżyje drugi raz, dzisiaj nawet zrobiłam betę( a mialam nie robić), ale nie wytrzymałam, czekam na wynik w internecie, ale co tam beta :/ teraz to nic mi nie powie:/ czekam na rozwój sytuacji... narazie cisza... trzymajcie kciuki:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I ja stresu chwile temu sie najadłam:/ :( bo wydawało mi sie ze wyszedł śluz jakiś podbarwiony krwią:/ a niestety w tej 2 nieudanej ciąży tez tak miałam, ten sluz, początkowo tylko przy Hm większym parciu...przy załatwianiu potrzeby, a pózniej co jakiś czas:/ nigdy nie doszło do krwawienia, bo brałam duphaston, pózniej luteinę i to tylko one podtrzymywały sztucznie,pęcherzyk rósł a zarodka nie było:/ boszzeee ja juz tego nie przeżyje drugi raz, dzisiaj nawet zrobiłam betę( a mialam nie robić), ale nie wytrzymałam, czekam na wynik w internecie, ale co tam beta :/ teraz to nic mi nie powie:/ czekam na rozwój sytuacji... narazie cisza... trzymajcie kciuki:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sierpniowe mamusie :) ja dwa dni temu zobaczyłam już moja fasolkę na usg maleńka Ale była, dziś zaczynam 6-Ty tydzień. Też mam tysiące niepokoi na każdym punkcie :$ każdy nowy objaw, kłucie, ból , wszystko mnie martwi, oszaleje przez te 9 miesięcy :p trzymam kciuki za nasze szczęśliwe rozwiązania ;*
 
reklama
@za_necia11 chętnie tylko on nic nie chcę jeść :(

@Aluska22 raczej płatne, ja zawsze idę do rodzinnego z tą kartką pokazać co mi lekarz kazał i wtedy mi ona piszę, nie wiem czy ginekolodzy wypisują na nfz na badania za darmo

@emikaa trzymam kciuki nie możesz się tak stresować i widzieć wszystko w czarnych barwach, ja nie wiem ,bo to się patrzy na legendę w każdym laboratorium inaczej ja miałam 3tys ponad , a ty masz 11tys to pięknie

@Klaudia1993 ja miałam w 13 tyg , musiałam leżeć i wstawiać co najwyżej do wc, w końcu powoli się wylewał i miałam plamienia, a później znikł

@motyylek super cieszymy się z tobą i też trzymamy kciuki

@ikulka &&& trzymam kciuki
 
Do góry