reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dzieki @emikaa ;) nie no jutro wybiore sie do innego lekarza bo taka niepewnosc mnie wykonczy;) czuje sie jak w ciazy ale ta beta troche mnie martwi:(
a robiłaś jeszcze raz test

@GuaRaNa kiedyś mu kupiłam taką wodę z elektrolitami to też nie chciał, a pewnie koktail też nie wypiję , nie mam sił do niego , chleb z masłem lub dżemem, zupa pomid, rosół, czy żurek to wszystko z samymi makaronami, nie może pływać nic zielone ,ani marchew czy jajko ,jeszcze placki ziemniaczane zje , ziemniaki z masłem lub sosem, ale nie daj boże zobaczy jakąś nitke od mięsa to nie zje , owoce też nie tylko jabłka tragedia z nim jest a kiedyś jadł wszystko , mięsa itp warzywa nie wiem co mu odbiło
 
Mierze tez temperature i caly czas od owulacji byla 36.9 a dzis 37 kurcze juz sie tak cieszylam ze synus bedzie mial rodzenstwo;(
 
W uk w ogóle nie robi sie bety... Skoro masz dwie kreski to jest dowód ze jestes w ciazy... 3mam kciuki aby wszystko było dobrze [emoji8]
Adeline jestem dietetykiem wiec chetnie Ci pomogę z dieta dla małego [emoji8]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedzcie mi jak dostałam od ginekologa skierowanie na rozszerzony pakiet badań dla ciężarnych to musze za to płacić? Lekarz przyjmuje tylko prywatnie a wpisał mi to dziś w szpitalu ale bez żadnych moich danych tylko jego pieczątka. Czy mogę to zrobić na nfz jakoś lekarz rodzinny może wypisać?
 
Kasku2012 przy takich jednostkach i normach Twoje wyniki to nie tysiącach tylko dziesiątkach by wychodziły?? jak u mnie, bo moja ostatnia @ była 21 listopada.
Jak zrobiłam bhcg w 23 dc (10 dni po owulacji) wynosiła 10,99 mlu/ml - była określona jako marignes błędu w wynikach do 25. Kolejne bety pokazały już przyrost w normie.
U mnie w 29 dc (dzień spodziewanej miesiączki) bhcg wynosiła 276,2 mlu/ml. To była ostatnia beta jaką robiłam.

Powtórz bhcg w tym samym laboratorium jak pisały dziewczyny. I nie martw się na zapas :)
 
Ostatnia edycja:
@Dorotea. U mnie wedlug testow owu dzis jest 16dpo wiec beta jest zdecydowanie za niska;( chyba ze jakism cudem owu sie przesunela. W pierwszej ciazy nie badalam bety wiec nie wiem jak bylo;( ale co by nie bylo powinna rosnac a nie spadac;(
 
reklama
Do góry