reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@ mialam 22.11ale stosunek byl 3.12 i tylko wtedy moglo sie udac. robilam w tym samym laboratorium tylko wlasnie nie rozumiem tych 3 cyfr po przecinku;/ nie wiem czy to jest 13 czy 13tys. W zalaczniku wrzucam normy tego lab.
Ja stawiam że to po przecinku. U mnie 2 dni po @ wychodziło 93, coś tam.
Spadku nie powinno być.
Może powtórzyć za kilka dni. Ja tam nie wierzę laboratoriom po tym jak mi 2 razy wynik moczu schrzanili.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Adeline89 wiem, czytałam co u Ciebie ;) tylko się gubię jak piszę z telefonu. Dlatego się zastanawiam, bo u mnie wychodzi co innego. Inny wymiar inny tydzień.
Co do synka to są jakieś diety odkwaszające chyba tylko ciężko jak on niejadek...na pewno coś lekarz zaradzi. Jakby miał mało mikroelementów i cukrów to są w aptekach takie koktajle - bomba kaloryczna i witaminowa. Może akurat zasmakuje.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@emikka No wlasnie w dzien bety i spodziewanej@ bylam u lekarza to powiedział ze jest za wczesnie zeby cos zobaczyc powiedzial jedynie ze jeat mocno powiekszone endomettrium jqk na ciążę i ze mam zrobic bete. Teraz to juz nie wiem;(

No my możemy tylko gdybać co to moze być i dlaczego tak, ogólnie powinien być wzrost bety wiec ja na Twoim miejscu wybrałabym sie do lekarza:/ trzymam kciuki żeby było wszystko ok!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No w dzien spodziewanej miesiaczki powiedzial ze jest za wczesnie zeby cos zobaczyc a beta byla 13 a dzis jest 2 dni po spodziewanej @ i beta jest 10 to by byla moja 2 ciaza i czuje sie dokladnie jak przy pierwszej.piersi mnie bola tak ze mam ochote je gdzies zostawic spie juz o 20;/ a na testach sa blade kreseczki. Juz nie wiem co mam o tym myslec;( dzis jest 14 dni po owulacji sprawdzanej testami.
 
Tylko ponoć lekarz nic nie widział...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No w dzień spodziewanej miesiączki to pewno ciężko mu było cos powiedzieć, jak ostatnio @ miała 22/11...akcja:) 3/12...do zapłodnienia mogło dojść chyba nawet 5 dni po, wiec beta moze być bardzo malutka, zrób jak czujesz @kasku. , albo czekaj z tydzień czy nie dostaniesz @ albo leć i pytaj tych co sie na tym znają, albo powinni znac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry