reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Powiedzcie mi jak dostałam od ginekologa skierowanie na rozszerzony pakiet badań dla ciężarnych to musze za to płacić? Lekarz przyjmuje tylko prywatnie a wpisał mi to dziś w szpitalu ale bez żadnych moich danych tylko jego pieczątka. Czy mogę to zrobić na nfz jakoś lekarz rodzinny może wypisać?
No to płatne niestety, znam ten ból, też chodzę prywatnie. Lekarz rodzinny może ci niektóre zlecić typu morfologia, mocz ale one akurat są najtańsze.
 
reklama
a robiłaś jeszcze raz test

@GuaRaNa kiedyś mu kupiłam taką wodę z elektrolitami to też nie chciał, a pewnie koktail też nie wypiję , nie mam sił do niego , chleb z masłem lub dżemem, zupa pomid, rosół, czy żurek to wszystko z samymi makaronami, nie może pływać nic zielone ,ani marchew czy jajko ,jeszcze placki ziemniaczane zje , ziemniaki z masłem lub sosem, ale nie daj boże zobaczy jakąś nitke od mięsa to nie zje , owoce też nie tylko jabłka tragedia z nim jest a kiedyś jadł wszystko , mięsa itp warzywa nie wiem co mu odbiło
A jakąś zupę krem? Może trochę gęstsza pomidorowa (zmiksowane jarzyny i mięso), a makaron swoja drogą. Qrcze ciężki przypadek...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@GuaRaNa co ja nie próbowałam wszystko mieliłam itp, on zobaczy jakąś niteczkę z mięsa i szaleję , ciężki przypadek na prawdę, mam nadzieję,że wyrośnie, bo to mu w głowie siedzi,że nie dobre jest , a przecież nawet spróbować nie chcę i żaden szantaż nie pomaga na to groźby prośby nic, a do dwóch lat wszystko jadł, nie wiem ,czy u teściowej się zraził jak ona go pilnowała, czy coś mu na siłę dawała nie mam pojęcia

@Truskaweczka2017 kuruj się i z łóżka nie wychodź
 
I ja stresu chwile temu sie najadłam:/ :( bo wydawało mi sie ze wyszedł śluz jakiś podbarwiony krwią:/ a niestety w tej 2 nieudanej ciąży tez tak miałam, ten sluz, początkowo tylko przy Hm większym parciu...przy załatwianiu potrzeby, a pózniej co jakiś czas:/ nigdy nie doszło do krwawienia, bo brałam duphaston, pózniej luteinę i to tylko one podtrzymywały sztucznie,pęcherzyk rósł a zarodka nie było:/ boszzeee ja juz tego nie przeżyje drugi raz, dzisiaj nawet zrobiłam betę( a mialam nie robić), ale nie wytrzymałam, czekam na wynik w internecie, ale co tam beta :/ teraz to nic mi nie powie:/ czekam na rozwój sytuacji... narazie cisza... trzymajcie kciuki:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@GuaRaNa co ja nie próbowałam wszystko mieliłam itp, on zobaczy jakąś niteczkę z mięsa i szaleję , ciężki przypadek na prawdę, mam nadzieję,że wyrośnie, bo to mu w głowie siedzi,że nie dobre jest , a przecież nawet spróbować nie chcę i żaden szantaż nie pomaga na to groźby prośby nic, a do dwóch lat wszystko jadł, nie wiem ,czy u teściowej się zraził jak ona go pilnowała, czy coś mu na siłę dawała nie mam pojęcia

@Truskaweczka2017 kuruj się i z łóżka nie wychodź
Adeline wspòłczuję tych problemów z jedzeniem synka.Moja Emi na szczęście je wszystko i w dużych ilościach bo autystycy też mają problem z jedzeniem.Często tylko na 1 potrawie całe życie bazują.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nusia skontroluj to...jeśli kilka razy tak Ci sie zdarza...ja tylko słyszałam od lekarzy tak moze być , tak moze być...moze od nadżerki...a juz wtedy czułam ze cos jest nie tak


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze nie strasz emikaa ja mam wizyte dopiero 03.01 a dzis po poludniu sluz ok dodam ze mialam wypalana nadzerke w tamtym roku.
 
reklama
hej, chciałam się przywitać i trochę rozejrzeć po forum.

Pierwsza ciąża - po leczeniu niepłodności, więc wiemy dokładnie kiedy zaszliśmy i monitowanie przyrostu bhcg już od 10 dnia po owulacji
icon_wink.gif
Wizyta u lekarza na usg dopiero 5 stycznia. Czekamy cierpliwie i bez większego stresu aż coś będzie widać.

Objawy ciąży mam od początku, ale nie są za bardzo dokuczliwe, szczególnie jak porównuje moje samopoczucie z okresu leczenia brrr...

Termin porodu internety przewidują na 28 sierpnia. Zobaczymy co lekarz na to i najwyżej skoryguje
icon_wink.gif
Gratulacje witamy :):) uwazaj teraz na was:):)
 
Do góry