reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej witam po świętach. Niestety mój mąż się wygadał jednej siostrze i nie było miło nawet nam nie pogratulowała. Ta część rodziny jest specyficzna... Od rana jestem rozdrażniona i zła.


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewuchy, przyszłam się przywitać po swietach :) [emoji137] Jak mi dzis ulzylo kiedy zobaczylam na wadze, ze NIC mi nie przybylo po tych trzech dniach, a od stolu nie wstawalam. Musze sie pilnowac, bo w ciazy nie powinnam przytyc wiecej niz 7kg z uwagi na swoja startowa wage. To bedzie wyzwanie..

Jak wasze samopoczucie?
Ja juz sie pogubilam z liczeniem dni i tygodni, nie wiem ktory to juz tc, zgaduje, ze 6 ale potwierdzi sie wszystko 10.01. Nie moge sie doczekac, bo jeszcze serduszka nie slyszalam.

Milego dnia!

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
reklama
Widzę że wszystkie kobiety które są na początku ciąży troszkę swiruja i się martwią.. Też mam z tym problem. Długo czekałam na dwie kreski, myślałam że jak się w końcu doczekam będzie euforia i błogi spokój. Owszem euforia jest. Ale o spokoju nie ma mowy.. czasem mam wrażenie że popadam już w paranoję, boję się wszystkiego, tego ze ktoś mnie czymś groźnym teraz zarazi etc. Wszystko zaczyna być potencjalnym zagrożeniem a ja przestaje radzić sobie z własnymi myślami. Wczoraj się trochę otrząsnęłam , gdy przeczytałam wypowiedź jakiejś mamy.. ze jak sobie przypomni swoje 9 miesięcy to wciąż zadaje sobie pytanie czemu nie cieszyła się nimi jak należy i nie wykorzystała tego czasu na radość z ciąży, lecz na urojenia i martwienie się rzeczami, które i tak się nie zdarzyły.. od razu sobie przypomniałam mój dzień ślubu ;) o którym do dziś myślę że gdybym wrzucila wtedy na luz- wspominalabym go dużo lepiej. I tak sobie myślę.. te z dziewczyn które wierzą w większa siłę tam u góry.. ze On się nami opiekuje i nie pozwoli by stała się nam krzywda :) chyba lepiej zaufać , niż faktycznie tworzyć czarne scenariusze- które niestety w niczym nie pomagają i niczemu nie zapobiegają.

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Motylku ja nie świruje.Przeżyłam 2 ciąże więc wiem czego oczekiwać.Każde bardzo dobrze znosiłam więc czemu teraz miałoby być inaczej więc nie wkręcam sobie.Ja z tych co cieszę się każdym dniem ciąży.Dwa raze dane mu było być w ciąży 42 tygodnie i cieszyłam się nią do samego końca podczas gdy inne osoby na moim miejscu by prwnie narzekały czemu już nie rodzę.Zdecydowanie gorzej znoszę sam połóg.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry