reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Tak w ogóle miałam dziś piękny sen . Ze miałam już swojego dzidziusia na rękach i karmilam go piersią i był taki spokojniutki [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171] niech już będzie sierpień!!! Czy Wy tez chcialybyscie by czas teraz płynął szybciej?[emoji4]

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi tak bardzo nie spieszy się do sierpnia.Chcę się jeszcze nacieszyć wolnością.Potem nasze życie będzie w rytmie karmień co 2-3 h,zmian pieluszek i snu niemowlaka i itp.Wszystko trzeba będzie pod to zoorganizować.Poza tym młodsza córka w sierpniu zaczyna szkołę więc sama końcówka ciąży będzie dla mnie stresująca i początek po narodzinach też.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To mój mąż jest taki że wszystkim rozgadał o ciąży nawet sąsiadom a to dopiero to 9 tc.
Dorotea ja też pewnie do samego końca będę jeździć autem wożąc dzieci i do pracy ale na szczęście to nie są dalekie dystanse ale myślę że to nie szkodzi dziecku bylebyś długo nie siedziała za kierownicą.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Motylku ja nie świruje.Przeżyłam 2 ciąże więc wiem czego oczekiwać.Każde bardzo dobrze znosiłam więc czemu teraz miałoby być inaczej więc nie wkręcam sobie.Ja z tych co cieszę się każdym dniem ciąży.Dwa raze dane mu było być w ciąży 42 tygodnie i cieszyłam się nią do samego końca podczas gdy inne osoby na moim miejscu by prwnie narzekały czemu już nie rodzę.Zdecydowanie gorzej znoszę sam połóg.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę. Moja pierwsza, okupiona bardzo długim czekaniem , licznymi łzami i rozaczarowaniami.

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sorki dziewczyny jak dam komus jakas ocene niezbyt mila ale jak przewijam forum na tel to sie zacina i klikam rozne rzeczy przpadkowo. Chyba wycofalam wszystko teraz.
 
reklama
Dlatego czekam na wakacje [emoji57] z niecierpliwością ale nie mam zamiaru dać się tak stłamsić badaniami i wizytami jak w drugiej ciąży chce pracować bo mam bezpieczna pracę chce podróżować bo czas szybciej mija i skreślać tygodnie do sierpnia chyba że maluszek zrobi taki numer jak młodsza córka i postanowi wyjść w lipcu.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry