reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Matko jak ja nie lubię takiej pogody blee spać mi się chce strasznie. Dziś krupnik na obiad ugotuję dawno nie było po świątecznym obrzastwie będzie idealny.

To normalne że się martwimy każda z nas się martwi ja również ale jakoś na spokojnie to przyjmuję
 
reklama
Jak się uda będę potrójna mama [emoji4] bardzo się cieszę ale mam też sporo obaw. Jestem 5 dni po planowanej @ zrobiłam 6 testów z czego 4 trzy dni przed planowaną @ każdy pozytywny. Wizytę mam na 3.01 zobaczymy tak bardzo bym chciała [emoji4]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja marzę aby był sierpień i panicznie boje sie 2 trymestru [emoji24][emoji24][emoji24]
U mnie nic sie nie zmieniło. Nadal nikt nie wie, koleżanki na wigilii dopytywały, ale zachowałam zimna krew[emoji4] wkurza mnie to ze nie potrafią uszanować tego ze moze ktos nie miec ochoty o tym mowić..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie tez nadal nikt nie wie, juz mnie kusiło powiedzieć siostrze,nawet ja zawołałam do pokoju sam na sam:) ale jakoś zmieniłam temat:D dzisiaj wizyta , moze czegoś sie dowiem:) a wtedy komuś powiem...na sylwestrze ze znajomymi chyba trzeba bedzie ujawnić sie bo przecież komuś ciężko przyjąć ze nie pije bo nie chce:) dzisiaj nie wiem czy na serduszko nie za wcześnie... ale bedzie juz wiadomo czy fasolak jest odpowiedniego rozmiaru, czy rośnie sobie...uh... narazie nie mysle, pewnie stres mnie zeżre przed samym gabinetem :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowa mame :)

Dzień okropny strasznie w okna uderza wiatr...
Ale jeszcze leżę w łóżeczku i pospalam sobie aż do 11 :)
jakie to cudowne...
zaraz zrobię jajecznice na szyneczce mmm [emoji39]

Wiadomo wszystkie mamy obawy, jedne większe teraz drugie większe później. Ja już siebie widzę jak będzie się zbliżał termin porodu który jest dla mnie rzeczą przerażającą ale jeszcze o tym nie myśle.
Każdy ma przed czymś leki i nic się nie na to nie poradzi. Mi pomaga to kiedy przetrwamy kolejny tydzień. Każdy tydzień to jak urodziny małego człowieka. Teraz się cieszę bo wiem że ryzyko samoistnego poronienia zmalało bo już prawie wszystkie narządy i organy powstały więc matka natura zaakceptowała że wszystko jest w porządku :) Może to i głupie ale tak staram opanować moje małe paranoje :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry