reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
oczywiście , ze tak, ale te 9 miesięcy to czas na oswojenie sie i przygotowanie do roli takze jest on niezbędny tym bardziej dla kobiet które pierwszy raz sa w ciąży. Ja się cieszę z synem tez bardzo byłam zadowolona , a jak juz minął ten czas po 13 tyg to dałam na luz, bp najgorsze skojarzenia miałam z nim. W ciazy to ja nawet nie narzekałam na jakies bóle itp. Bylam taka zadowolona, ze brzuszek rośnie, dziecko kopie, jeszcze troszke od 16 tyg do20 tyg i nie które z nas będą czuły maluszki, cos wspaniałego
Ja nie moge sie doczekac tego pierwszego kopniaczka. Ale wszystko w swoim czasie. Tylko zastanawiam sie kiedy przyjdzie czas ze apetyt mi wroci. W swieta troche pojadlam ale jak jestem w pracy po 12h to wmuszam cokolwiek w siebie bo mnie odpycha, szczególnie od pieczywa.
 
reklama
Święta, święta i po świętach :p jak zwykle strasznie szybko minęło. Wczoraj wieczorem wróciliśmy od moich rodziców. Naprzywozilismy darów, m in. wędzona szyneczka, jajka, chlebek pieczony przez moją mamę :)
Ja czuję, że tym razem wszystko będzie dobrze, bo mamy Aniołka który się nami opiekuje. Ale nie zmienia to faktu, że strasznie się boję i chciałabym już chociaż lipiec. Poza tym ostatnio poczułam straszne wyrzuty sumienia wobec naszej córeczki, że tak mało czasu minęło od jej odejścia a ja już jestem w kolejnej ciąży.
Ja problemu z wyborem szpitala nie mam bo w moim mieście jest tylko jeden :p nie mają wyjścia muszą mnie przyjąć. Chociaż jakiś czas temu śniło mi się, że rodzę na korytarzu bo na porodówce nie ma miejsca :p
 
Hej wszystkim! U mnie też duje wiatr że strach z domu wychodzić. Na szczęście nie muszę ;)

To fakt co piszecie. W pierwszej ciąży w ogóle nie miałam świadomości pewnych rzeczy, więc strach był inny. Trafiłam też tu na forum dużo później gdzie zagrożenia już prawie nie było - to też inaczej.

Udało się święta przesiedzieć po cichu - jedna ciotka tylko zadawała jakieś dziwne pytania, ale ją spławiłam.

Póki co żyję od wizyty do wizyty - byle do 3.01 ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
motylek to wszystko hormony kierują nami i naszymi myślami.
Jak poroniłam to "cieszyłam sie" ze znów jestem sobą, moj mózg generował takie myśli i takie scenariusze na które nie miałam wpływu, miałam dość , uważałam ze wszystko co robię to szkodzę dziecku...
Możesz wygadać sie nam oczywiście ale spróbuj porozmawiać z partnerem lub przyjaciółka, lekarzem?
Ja zamknęłam to wszystko w sobie i po prostu piekłam. To było okropne ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskaweczka ... Ja miałam długi czas uczucie zdrady... Nie mogłam żadnego innego dziecka wziąć na ręce. Po pol roku minęło samo. Wiem co czujesz. Doskonale.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja marzę aby był sierpień i panicznie boje sie 2 trymestru [emoji24][emoji24][emoji24]
U mnie nic sie nie zmieniło. Nadal nikt nie wie, koleżanki na wigilii dopytywały, ale zachowałam zimna krew[emoji4] wkurza mnie to ze nie potrafią uszanować tego ze moze ktos nie miec ochoty o tym mowić..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry