reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Angelika Wow niezły sen...ten dinozaur :D:D w 1 ciąży tez miałam dziwne sny...mi sie dzieciak w łóżeczku zamieniał w takiego z horroru, takie nagle czerwone świecące oczy bleee :) i z tego co pamietam raz mi sie śniło, ze dziecko urodziłam przez nogę :):) ze mi wyszło jakoś z łydki :):):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@dzag82 wiem ze to wczesnie ale dzis mialam miec rezonans kregoslupa wiec wolalam wiedziec niz pozniej zalowac. I teraz sie tylko stresuje;(
@Nusia123 synus w lutym konczy 5 lat i juz bardzooo chce rodzeństwo ;) ide dzis do lekarza zapytac o co chodzi z ta beta moze cos mi powie;) trzymajcie kciuki;)
 
Angelika Wow niezły sen...ten dinozaur :D:D w 1 ciąży tez miałam dziwne sny...mi sie dzieciak w łóżeczku zamieniał w takiego z horroru, takie nagle czerwone świecące oczy bleee :) i z tego co pamietam raz mi sie śniło, ze dziecko urodziłam przez nogę :):) ze mi wyszło jakoś z łydki :):):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
hahaha [emoji23] Jeszcze lepszy sen niz ten dinozaur.. [emoji23]
tak dalej pójdzie to będę miała zrytą psychikę [emoji14]

Jajka na miękko... jedacie? Mnie naszla ochota po tych nocnych wymiotach.. Jem już drugie jajko sklepowe z pieczątką ale w tym internecie piszą że nie wolno bo zakazone.. hmm? czy nie popadamy w lekką paranoje?


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Angelika:) jakie witaminy bierzesz? Często mi było po nich niedobrze moze. W środku nocy mi tez jest duzo bardziej niedobrze niz w ciagu dnia bo żołądek śpi a tu nagle trZeba pracować. Ja rano robię sobie kanapkę i ide do pokoju jeść i czekam tak 15-30min aż sie przyjmie albo nie [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nio, z jajkami na miękko bym uważała, chyba ze masz pewniaki yyy np od swoich kurek?:)
Na te poranne mdłości to spróbujcie, ale zanim wstaniecie z łóżka suchy chlebek, skórka albo banan:)
Ja dalej bez mdłości, zygow beltow itp :)

Ale co najważniejsze od wczoraj narazie cisza z podbarwionym śluzem :)

Miłego dzionka!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nio, z jajkami na miękko bym uważała, chyba ze masz pewniaki yyy np od swoich kurek?:)
Na te poranne mdłości to spróbujcie, ale zanim wstaniecie z łóżka suchy chlebek, skórka albo banan:)
Ja dalej bez mdłości, zygow beltow itp :)

Ale co najważniejsze od wczoraj narazie cisza z podbarwionym śluzem :)

Miłego dzionka!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Też mam narazie ciszę z mdlosciami :D za to zjadłabym wszystko :p
Śluz podbarwiony też miałam Ale tylko raz wieczorem i raz rano, pojechałam do gin, dała mi luteine i duphaston ;) od tego czasu nie zauważyłam.
Mi moja gin poleciła Prenatal Uno , ponoć dobre w pierwszym trymestrze :)

Wesołych świąt dla wszystkich ciezaroweczek ;*
 
Też mam narazie ciszę z mdlosciami :D za to zjadłabym wszystko :p
Śluz podbarwiony też miałam Ale tylko raz wieczorem i raz rano, pojechałam do gin, dała mi luteine i duphaston ;) od tego czasu nie zauważyłam.
Mi moja gin poleciła Prenatal Uno , ponoć dobre w pierwszym trymestrze :)

Wesołych świąt dla wszystkich ciezaroweczek ;*

Hehe ja tez bym mogła jeść i jeść :)
No ja narazie nie konsultowałam, moze nic sie nie zadzieje do wizyty 27/12. Liczę na to ze fasolka jest mega silna i przetrwa wszystko:)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Angelika pisze:
albo dopadła mnie ta nieprzyjemna dolegliwość. Jak sobie z tym radzić? Zwłaszcza rano jak od jedzenia człowieka odpycha a mimo wszystko Człowieka strasznie mdli..?
Mnie tam nic nie pomagało :-p Musi przejść. Niektórym ponoć pomagają migdały - jak na zgagę.
I co za sen :-D

Angelika pisze:
Jajka na miękko... jedacie? Mnie naszla ochota po tych nocnych wymiotach.. Jem już drugie jajko sklepowe z pieczątką ale w tym internecie piszą że nie wolno bo zakazone.. hmm? czy nie popadamy w lekką paranoje?
To nie paranoja, tylko środki ostrożności. i nie chodzi o to, że zakazone, tylko ze jest ryzyko. Nie każde jajko czy mięso musi być z bakteriami, ale niestety może się trafić. Nie wolno jeść niedogotowanych lub surowych jajek (salmonella), mięsa (toksoplazmoza), surowych ryb, serow pleśniowych (listeria), dużych ilości kawy coca coli, alkohol i papierosy wiadomo. Ale każdy robi po swojemu. Jego ryzyko.
 
Do góry