reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hehe ja tez bym mogła jeść i jeść :)
No ja narazie nie konsultowałam, moze nic sie nie zadzieje do wizyty 27/12. Liczę na to ze fasolka jest mega silna i przetrwa wszystko:)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Grunt to pozytywne myślenie, 27 jest już blisko. Byłaś już wcześniej na jakimś usg czy to pierwsze będzie?:) ja jestem panikarz więc pojechałam od razu przy tym delikatnym plamieniu i w sumie dobrze bo zbadalam progesteron i był troszkę poniżej normy więc pewnie od tego. Który to tydzień u Ciebie?

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@luska1979 dzięki ! :) narazie jest ok. I Ty tez kuruj sie !zjedz czosnek na noc:) przegryź czymś, popij, oddech nie bedzie zachęcał ale moze pomoże :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki emikaa.Nie jest źle.Leczę się naturalnie.Ja od rana w ruchu...sprzątam dom bo o 11.30 młodsza kończy przedszkole i muszę ją odebrać a potem się już brała za gotowanie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Święta... i brak czasu dla siebie i na pisanie. Tym bardziej że w tym roku wigilia u mnie...
Dzisiaj po przyjściu z pracy od razu padlam... spalam od 19-2.. Wstałam napilam się wody, wzięłam witaminy i... po raz pierwszy miałam wymioty.. zwróciłam cała wodę... może witaminy mój organizm odrzuca chociaż nie powinien bo zdrowo nigdy się nie odzywałam.. albo dopadła mnie ta nieprzyjemna dolegliwość. Jak sobie z tym radzić? Zwłaszcza rano jak od jedzenia człowieka odpycha a mimo wszystko Człowieka strasznie mdli..?



Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Angelika ja tak miałam w pierwszej ciąży i położna mi powiedziała bym nie brała witamin i tak było.A wyniki morfologii miałam zawsze podręcznikowe.Tylko kwas foliowy do 12 tc.brałam.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi moja ginekolog mówiła, że nudności są często po witaminach bo w niektórych jest dużo innych dodatków. Najlepiej brać takie które zawierają tylko jod, żelazo, kwas foliowy, wit d3 i dha a resztę witamin uzupełniać dietą. Ja biorę pregna plus, która ma tylko te 5 najważniejszych składników :)
 
Mi moja ginekolog mówiła, że nudności są często po witaminach bo w niektórych jest dużo innych dodatków. Najlepiej brać takie które zawierają tylko jod, żelazo, kwas foliowy, wit d3 i dha a resztę witamin uzupełniać dietą. Ja biorę pregna plus, która ma tylko te 5 najważniejszych składników :)
Ja się spotkałam z teorią ze ponoć jak się ma nudności tzn że lepiej się ciąża rozwija Ale uważam to za zabobon jakiś, ludzie wymyślają różne teorie na różne tematy. Mam tyle koleżanek które cieszyły się super apetytem cała ciążę i wszystko było dobrze. Ja narazie nie odczuwam , ale może te "przyjemności" przyjdą później, w końcu zaczęłam 6ty tydzień dopiero [emoji14] jak u Was? Kiedy Was zaczęło męczyć?

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja biorę VitaMiner Prenatal, tak ja w poprzednich ciążach. Ja jednak patrzę na cenę, a tu jest niezły stosunek ceny do zawartości.
W ostatniej ciąży wyczaiłłam Mama DHA I te będę brała od drugiego trymestru.
Ikulka - super! :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry