reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Mi moja ginekolog mówiła, że nudności są często po witaminach bo w niektórych jest dużo innych dodatków. Najlepiej brać takie które zawierają tylko jod, żelazo, kwas foliowy, wit d3 i dha a resztę witamin uzupełniać dietą. Ja biorę pregna plus, która ma tylko te 5 najważniejszych składników :)
Ja biorę teraz mama dha premium + też ma tylko te najważniejsze składniki :)

p19uflw1vekq68fq.png
 
Grunt to pozytywne myślenie, 27 jest już blisko. Byłaś już wcześniej na jakimś usg czy to pierwsze będzie?:) ja jestem panikarz więc pojechałam od razu przy tym delikatnym plamieniu i w sumie dobrze bo zbadalam progesteron i był troszkę poniżej normy więc pewnie od tego. Który to tydzień u Ciebie?

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom

To bedzie pierwsze:) a tydzień wychodzi, ze leci 6, bo 5 tydz i 5 dzień. To jest nas dwie jeśli chodzi o panikowanie:) wczoraj długo walczyłam ze sobą żeby sie opanować i nie lecieć do lekarza:) ale troszkę nauczona jestem ta druga nieudana ciąża,ze co ma być to bedzie, jak fasolka zdrowa i silna to sie rozwinie, a jak słaba to niestety:( i tak widzisz miałam nie robić bety, a wczoraj sie skusiłam bo mnie korciło żeby potwierdzić:) i chciałam iść na Usg dopiero ok 8 tyg żeby na pewno było widac serduszko, a sie umówiłam wcześniej gdzie moze nie bedzie nic widac bo za wcześnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To bedzie pierwsze:) a tydzień wychodzi, ze leci 6, bo 5 tydz i 5 dzień. To jest nas dwie jeśli chodzi o panikowanie:) wczoraj długo walczyłam ze sobą żeby sie opanować i nie lecieć do lekarza:) ale troszkę nauczona jestem ta druga nieudana ciąża,ze co ma być to bedzie, jak fasolka zdrowa i silna to sie rozwinie, a jak słaba to niestety:( i tak widzisz miałam nie robić bety, a wczoraj sie skusiłam bo mnie korciło żeby potwierdzić:) i chciałam iść na Usg dopiero ok 8 tyg żeby na pewno było widac serduszko, a sie umówiłam wcześniej gdzie moze nie bedzie nic widac bo za wcześnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To parę dni różnicy bo u mnie 5 tygodni minęło i 2 dni więc też wkroczylam w 6-Ty :)
Oj, jak masz za sobą takie przykre zdarzenie to się nie dziwię. Oby tym razem było wszystko dobrze! Jaka beta Ci wyszła?:) ja byłam na usg we wtorek (4 tydzień 5 dni) i było już echo zarodka , słodko sobie migalo *.* ale wszystko zależy od tego Kiedy była owulacja, no i od sprzętu. Serduszka jeszcze nie słyszałam bo to stanowczo za wcześnie.

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi gin powiedziała jak byłam w środę ze wyłapane echo serca bo też nie słyszałam tylko jego czynność pani doktor wyłapala i dwie zdrowe ciążę zmniejsza u mnie ryzyko poronienia do 1 % i się tego trzymam
 
Mi gin powiedziała jak byłam w środę ze wyłapane echo serca bo też nie słyszałam tylko jego czynność pani doktor wyłapala i dwie zdrowe ciążę zmniejsza u mnie ryzyko poronienia do 1 % i się tego trzymam

Pewnie któraś z kolei ciąża to już trochę spokojniejsza,co?:) nie jest wszystko takie nowe i zapewne nie panikujesz już jak za pierwszym razem?:D

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże dziewczyny jaki ja miałam chory sen...
Od kad jestem w ciąży to śnią mi się głupoty ale dzisiaj to przesada. Śniło mi się że byłam na mieście i poczułam że mam mokro w majtkach. Poszłam do toalety, krew się lala, zobaczyłam że coś pływa w muszli.. wyciągnęłam a to nie malutkie 1cm dziecko które próbowało złapać oddech. Nic nie mogłam zrobić tylko poglaskalam, przytulilam i z płaczem czekałam aż się to skończy...
i niby ten sen nie byłby taki dziwny gdyby nie to że dzieciątko zaczęło rosnąć mi na dłoni i przybierać dziwny kształt... Po jakimś czasie z mojego dziecka powstał dinozaur który był paskudny wściekły i chciał mnie zjeść.
Razem z mężem zastanawialiśmy się co z nim zrobić przecież w końcu to nasze dziecko. Chcieliśmy oddać do jakiegoś schroniska ale jednak sobie zostawiliśmy...
Z jednej strony okropny sen że względu na poronienie ale ten dinozaur nie wiem skąd się wziął w mojej głowie...
[emoji23]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Okropny sen Angelika.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się spotkałam z teorią ze ponoć jak się ma nudności tzn że lepiej się ciąża rozwija Ale uważam to za zabobon jakiś, ludzie wymyślają różne teorie na różne tematy. Mam tyle koleżanek które cieszyły się super apetytem cała ciążę i wszystko było dobrze. Ja narazie nie odczuwam , ale może te "przyjemności" przyjdą później, w końcu zaczęłam 6ty tydzień dopiero [emoji14] jak u Was? Kiedy Was zaczęło męczyć?

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja poczułam mdłości zanim zatestowałam faktycznie w 5 tc.Ale w pierwszej ciąży dopiero ok.8 tc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry