reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Kasku2012 teraz tak pomyślałam, ale to zupełnie moje luźne myśli, ze skoro ta beta była taka wysoka na pozatku,to moze faktycznie ciąża bliźniacza , ale na takim etapie występują samoistne poronienia, o których nawet często nie wiemy i moze jedna fasolka sie wchłonęła...bo beta nadal wysoka... wiec jakby ciąże potwierdza.
Ale tak czy siak moim zdaniem do konsultacji z lekarzem i kontrolnym Usg gdzie jest zagnieżdżonych pecherzyk


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@ikulka trzymam kciuki.A i dzieb dobry wszystkim.Ja wczoraj juz ogarnelam cale mieszkanie dzisiaj ubieram choinke i finito[emoji5]
A tak wogole dziewczyny w dzien moge spac ile sie da i gdzie siąde za to w nocy mam problem ze spaniem.Wkurza nnie to bo w dzien pozniej chodze niedospana.Od tygodnia wybudzam sie okolo 1 w nocy i tragedia....Pozdrawiam wszystkie sierpniówki[emoji5]

w4sqdqk3hs9kathh.png
Ja mam tak samo.Ile nocy kręcę się jak głupia w łòżku i nie mogę zasnąć.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My właśnie wstaliśmy z synkiem z drzemki :D
Ja mam dzisiaj zły humor :( samochód nam się popsuł i nie pojedziemy do moich rodziców na wigilie i święta pierwszy raz od 8 lat :(
Zaraz Was nadrobie
 
Kurde z tym nie spaniem o którym wspominacie to teraz nie śpię od 3 nocy, ale dlatego ze czuwam nad małym i sprawdzam mu co jakiś czas gorączkę, odruchowo sie przebudzam, zasypiam na chwile... i właśnie dzisiaj chyba z tego padam... oczy mi sie zamykają, a tu tyle rzeczy do zrobienia, jeszcze muszę zaprojektować jakiś kalendarzyk na 2017 ze zdjęciami, co rok dajemy dziadkom i rodzicom taki na święta. A co do nie spania to w 1 ciąży miałam takie ok 1,5 miesiąca, po prostu nie spałam, czasem w dzień godzinkę, czasem udało sie usnąć na chwile w nocy, nic nie pomagało, mleko, melisy itp czytanie gazet, książek i oglądanie filmów na których zawsze przysypiam, chodziłam jak zombie, kładłam sie i patrzyłam na zegarek czasem jak o 2 udało mi sie usnąć i obudziłam sie i była 5 to juz sie cieszyłam ze zaraz rano i można wstawać :) to był najgorszy okres... błagałam o sen, o taka zwykła ludzka rzecz...juz pózniej to płakałam bo nie dawałam rady, to było takie męczące, i doszły jeszcze " niespokojne nogi i tyłek" hehe myślałam ze tylko mi tak sie dzieje, nie był znany i rozreklamowany temat niespokojnych nóg :) przeszło jak zaczęłam łykać magnez z potasem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Emilka przerąbane miałaś z tym spaniem.Ja w poprzednich 2 ciążach miałam dobre spanie.Nawet na siku często nie wstawałam.A teraz taki problem mam z tym spaniem.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też tak mam że jak kimnę w dzień godzinkę to potem nocka do bani. Staram się nie spać w dzień ale chodzę nieprzytomna. Teraz przez święta odeśpię bo tak to po 6 pobudka z młodą do szkoły i potem nie wiadomo co robić bo jak się kładłam spowrotem to dzień do dupy a jak nie to zombie od 13 :(

Byłam na wigilii firmowej, ale było mega drętwo!!! Na szczęście sobie psychicznie odpocznę od tych chorych klimatów.

@Aluska22 i jak tam u Ciebie po kontroli?

@Adeline89 na pewno wyjdziecie z synkiem na prostą.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też staram się nie sypiać w dzień.No chyba że odsypiam nocną zmianę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej jestem po wizycie. Wszystko jest dobrze pokazywał serduszko i jak maluszek się rusza :) wizyta 28.12 na 18 jutro jadę robić wyniki jakieś bo mi zlecił ponieważ chce je mieć odrazu na wizycie i je przeanalizować. Myślę że to w końcu dobry ginekolog i przyjmuje tez w szpitalu wiec na plus :)
To super Aluska.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w nocy póki co nie wstaję siku ale zanim położę się spać to conajmniej 2-3 razy jestem w kibelku. No i od razu po pobudce rano biegnę siku bo mam wrażenie że pęcherz mu pęknie :p
 
No ja już mam wolne.Wracam do pracy dopiero 27 na noc.Ale coś czuję się nie najlepiej.Mąż przez kilka dni męczył się z gardłem.A mnie też jakby chciało boleć.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@emikka No wlasnie w dzien bety i spodziewanej@ bylam u lekarza to powiedział ze jest za wczesnie zeby cos zobaczyc powiedzial jedynie ze jeat mocno powiekszone endomettrium jqk na ciążę i ze mam zrobic bete. Teraz to juz nie wiem;(
 
Do góry