reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
My na dwor wychodzilismy codzienie. Na poczatku się balam i usypialam go na dworze a później bralam do domu, w pokoju otwieralam okno i spał pod tym oknem. Ale przed domem mam słoneczko wiec ostatnio tam spał po 2 godziny a nawet więcej. Pozostałe dwie drzemki - 20minut w lozeczku. Popsulo się u nas spanie, karmienie, czuwanie, po prostu wszystko.Mały marudzi, jeczy nawet przez sen. Jestem zmęczona , bardzo. Przypominam sobie jak w ciąży przychodziłam z pracy i ucinalam sobie popoludniowa drzemke ....ech....to były czasy :-) :):wink:
Zaczął tez zgrzytac zębami odkąd pojawił sie gorny. Siedzi, zgrzyta i nasluchuje co sie dzieje :szok:
Czy on nie uszkodził sobie w ten sposób zębów????
Mil3go dnia!

Kamila, jest juz troszkę lepiej z katarem?

Olgierda, pamietam jak Ty przed porodem wwlczylas z katarem ;)
 
reklama
A moja Zoja to niejadek :oo:
Mam nadzieję że to przez ząbki. Zrobiłam jej zupkę, wg przepisu Aniu. Mi nawet smakowała, a moja córa zaczęła nią pluc:hmm:

Jedynie co teraz preferuje to skórka chleba i oczywiście cycuś.
 
My na dwor wychodzilismy codzienie. Na poczatku się balam i usypialam go na dworze a później bralam do domu, w pokoju otwieralam okno i spał pod tym oknem. Ale przed domem mam słoneczko wiec ostatnio tam spał po 2 godziny a nawet więcej. Pozostałe dwie drzemki - 20minut w lozeczku. Popsulo się u nas spanie, karmienie, czuwanie, po prostu wszystko.Mały marudzi, jeczy nawet przez sen. Jestem zmęczona , bardzo. Przypominam sobie jak w ciąży przychodziłam z pracy i ucinalam sobie popoludniowa drzemke ....ech....to były czasy :-) :):wink:
Zaczął tez zgrzytac zębami odkąd pojawił sie gorny. Siedzi, zgrzyta i nasluchuje co sie dzieje :szok:
Czy on nie uszkodził sobie w ten sposób zębów????
Mil3go dnia!

Kamila, jest juz troszkę lepiej z katarem?

Olgierda, pamietam jak Ty przed porodem wwlczylas z katarem ;)
Aneczqa na pewno że spaniem się polepszy. Nas jeszcze niedawno był dramat a teraz jest super. Śpi w nocy do rana 2 karmieniami. W dzień dwie lub trzy drzemki zawsze o tych samych porach. Dziś nawet ż nim ucielam komara przed południem. U Was też na pewno się unormuje. Trzymaj się. Ja miałam teraz luksus bo mąż w domu siedział ż nami. Kamila pewnie mleczko mu pomogło. Teraz Ty się musisz męczyć. Ale minie na pewno....Anitek to Staś jest przeciwieństwem Zoi wszystko wsuwa.
 
Olgierda, ja tez miałam w weekend męża wiec teoretycznie trochę odpoczelam. Ale nie czuje tego :\
U nas spanie zawsze 3 razy. O 9, 12, 16. Najlepsza drzemka o 12, bo najdłuższa :)
 
Anitek, nic się nie martw. Konsekwentnie podawaj malej aż zalapie i będzie jadła. Nie chce mi się wierzyć ze największy sierpniowy bobas będzie niejadkiem:wink: Jestem pewna ze to przejściowe. Olek zdecydowanie najbardziej lubi zupy, owoce tez, ale za zupami przepada. A z owoców najbardziej lubi utarta gruszkę .
 
Anitek, nic się nie martw. Konsekwentnie podawaj malej aż zalapie i będzie jadła. Nie chce mi się wierzyć ze największy sierpniowy bobas będzie niejadkiem:wink: Jestem pewna ze to przejściowe. Olek zdecydowanie najbardziej lubi zupy, owoce tez, ale za zupami przepada. A z owoców najbardziej lubi utarta gruszkę .
A ta gruszek dajesz surowa? I wogole banana czy awokado można już dawać?
 
reklama
Do góry