reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Myślałam żeby awokado dag bez niczego albo niż ż bananem jako deser. Ale na razie jeszcze próbujemy zupki. Dziś była brokułowa z nakaronikiem Link do: hipp makaron - Szukaj w Google: super . Ale mu smakowało zjadł całą miseczkę.
Olgierda, super ze eksperymentujecie. U nas dziś była wielowarzywna z kaszka manna oraz deser owoców ze sloika. Ząbek jeszcze chwile i ujrzy siwatlo dzienne. Mały przeprosił sie z piersią.
 
Olgierda, super ze eksperymentujecie. U nas dziś była wielowarzywna z kaszka manna oraz deser owoców ze sloika. Ząbek jeszcze chwile i ujrzy siwatlo dzienne. Mały przeprosił sie z piersią.
To super wiadomosc:). U nas za to troszkę gorzej że spaniem . Chyba dlatego że mąż wyjechał. I czasem zaczyna się szarpać przy piersi i trochę boli. Dziś zamieniłam karmienie na zupkę. I chyba tak zostanie że obiad zamiast karmienia o 15. Myślicie że może być jeden posiłek bezmleczny?
 
Myślę ze to wszystko zależy od Stasia. Jeżeli nie będzie domagal sie piersi to ok. U nas posiłki bezmleczne spowodowały ze karmienie jest rzadziej i np po zupce ktora mały je ok 15:30 piers popije ok 18, ale tylko ok 2-3 minut i dopiero wieczorem do spania wiecej.
 
Aniu, super wiadomość.
Olgierda ale Ci zazdroszczę, że Stas tak szybko zalapal jedzenie.

U Zoi nadal piers. Co prawda je sama jabluszko, banana i marchewke ale większośc zostaje na ubraniu. Jutro mamy dzień poza domem. Zawody, znajoma, fryzjer cala rodziną i wrócimy pewnie ok 18. Wyjeżdżamy o 7. Ciekawa jestem jak Zoja na to zareaguje.
 
To super wiadomosc:). U nas za to troszkę gorzej że spaniem . Chyba dlatego że mąż wyjechał. I czasem zaczyna się szarpać przy piersi i trochę boli. Dziś zamieniłam karmienie na zupkę. I chyba tak zostanie że obiad zamiast karmienia o 15. Myślicie że może być jeden posiłek bezmleczny?
Myślę że może. Ważne pewnie żeby zapił posiłek wodą
 
Aniu, super wiadomość.
Olgierda ale Ci zazdroszczę, że Stas tak szybko zalapal jedzenie.

U Zoi nadal piers. Co prawda je sama jabluszko, banana i marchewke ale większośc zostaje na ubraniu. Jutro mamy dzień poza domem. Zawody, znajoma, fryzjer cala rodziną i wrócimy pewnie ok 18. Wyjeżdżamy o 7. Ciekawa jestem jak Zoja na to zareaguje.
Dzieki :)
A w jaki sposób je sama? Dajesz do raczki? Ja się boje bo Olek odgryza swoimi zębami duze kawałki. Kiedys dalam mu mieciutka gruszke ale ugryzł taki kawał ze mnie to przeraża.
 
reklama
Do góry