reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Podobają mi sie rzeczy firmy Pinokio. Kupiłam ostatnio


Link do: buty kotki Happy Day

Link do: Czapka czarna kotek Happy Day - Pinokio

Troche zawyżona rozmiarówka 74 jak 80
Nie mam nic z tych ubranek, ale widziałam je w smyku i bardzo mi się podobają.
Olus czapeczki ma dwie. Na wiosnę chyba przydałyby się jakieś rajstopki pod spodnie gdy juz zrzucimy te kombinezony???


Nie wiem, czy ja jestem taka słabą, czy pani dr się pomyliła i Olek wazy więcej...Ja nie mam siły nosić go na rekach. Wydaje mi się bardzo ciężki! A przeciez nie przybrał nie wiadomo jak dużo, bo 1100gramow w 2,5 miesiąca. Mdleja mi ręce gdy go nosze:\
 
Jestem pod wrażeniem, ze wasze maluchy juz tyle jedzą. U nas Maja kilka łyżeczek i tyle. Nie lubi mięsa. Póki co to warzywa i owoce. Podaje ze słoika bo ona bardziej smakuje niż zjada, takze nie opłaca sie gotować ;) Aneczka u nas podobnie jak u was nadal dominuje pierś ;)
 
Najlepszy gryzak: gruszka w całości z ogryzkiem bez skóry. Ale zajada:). Fajnie bo jest twarda. Jak zobaczył jak jem od razu mu się oczy zaswiecily więc mu podałam dla hecy a on palaszuje już 15 min:)))
 
A jeszcze rano z papka ryżowa gruszki startej nie chciał ruszyć robił gesty jakby miał wymiotować. Grunt to sposób,;)
 
Dzisiaj rano Filip poniósł sie do raczkowania. Dupa do gory uniósł też sie na rękach chwile tak utrzymał sie czworaka. Spojrzał czy napewno widzę. Potem próbował ale juz tylko pupę unosił. Filipek krzyczy jak kończy się kaszka z owocami. Zjadłby pewnie i 2 słoiczki a daje pół i łyżeczkę kaszy. Jak otwieram szafkę w której są kaszki i słoiczki cmotka i mówi mmma.
 
reklama
Kamila gratulacje raczkowania! To prawda że jeszcze niedawno byli tacy maciupcy...
Staś właśnie rozbiera puzzle ż maty i je pożera :-p
 
Do góry