reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziewczyny, piszecie jak szalone, nadrobić Was nie mogę. Dzisiaj wolne ale od rana ciągle coś do roboty i zrobiłam kopytka które za mną chodziły, rodzince do tego kotlety i buraczki a sobie skwareczki, tak jak niektóre z Was nie mam na mięso ochoty i tak przy każdej ciąży może mięso nie istniec.

Moja Maryśka ma już ponad 3 lata a jeszcze zdarza się zlać w łóżko, już nie wiem jak na nią wpłynąć.
Na szczęście śpi u siebie i nie leje w nasze:p W nocy płakała ze chce do siebie, mokro miała ale nie chciała do nas, ledwo ją przekonałam
W ogóle obydwie śpią u siebie i nie martwię się że maluszek nami i jeszcze one.
Ja jeszcze ruchów nie czuję i nie wiem kto, możę 22 lutego się dowiem
 
reklama
Co do grających zabawek to nie lubię! Wiele z tych co miała Lena widziały baterie tylko przez moment... albo i wcale... jakoś nigdy jej to nie przeszkadzało a ja wolałam zeby sama sobie wyobrażał dzwieki np. W kuchence... jeszcze jedna 2 grające zabawki spoko(po warunkiem opcji wyciszenia wylaczenia glosu) ale jak byłam u znajomej gdzie tych grajacych było od groma to co by się przez przypadek dotknęło to grało!!! Aż mnie głowa bolała z ilości bodźców dzwiekowych a co dopiero taki maluch!!!

Słodkie Wasze dzieciaki!!![emoji2][emoji2][emoji2]
 
Co do grających zabawek to nie lubię! Wiele z tych co miała Lena widziały baterie tylko przez moment... albo i wcale... jakoś nigdy jej to nie przeszkadzało a ja wolałam zeby sama sobie wyobrażał dzwieki np. W kuchence... jeszcze jedna 2 grające zabawki spoko(po warunkiem opcji wyciszenia wylaczenia glosu) ale jak byłam u znajomej gdzie tych grajacych było od groma to co by się przez przypadek dotknęło to grało!!! Aż mnie głowa bolała z ilości bodźców dzwiekowych a co dopiero taki maluch!!!

Słodkie Wasze dzieciaki!!![emoji2][emoji2][emoji2]
 
Kurektyna coś się dzieje że chcesz pilnie do ginekologa termin?
Witam Weronika.
Ag.ta to będzie uparte 3 dziecko....chyba zwariuje.Spróbować nakłonić do czegoś moje baby graniczy z cudem.
Moje sikały do tego śpiewającego nocnika...jeszcze go mam ale muzyka to zbędny bajer w nim.
Weronika moja córka młodsza w maju skończy 5 lat.Trzymam kciuki by to nie były sączące się wody.
Moje dziewczynki mają w ogrodzie piaskownicę,huśtawki,zjeżdżalnie i domek.Małą trampolinę też.Ale często i tak wolą chodzić i zbierać patyki czy kamienie a nasz plac zabaw już im się chyba znudził.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Margaretkaa ja też się nieraz nasłuchałam od znajomych że to moja wina że moje dziewczynki jeszcze nie mówią a od kilku lat bólę słoną kasę za zajęcia logopedyczne i sama chyba już jestem ekspertem.U nas opóźniony rozwój mowy to wina tej mikrodelecji.Niby u starszej to zdiagnozowano jako objaw autyzmu ale młodsza identyczne ma problemy a autyzmu nie ma.
A pierwszy tablet dopiero na te święta dostały a mają 7 i 5 lat.Bajki akurat oglądają nie w nadmiarze ale dużo łapią z nich słówek np.z dory.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patysia152 chodziło mi o tego kokona.Nie uważam bezpiecznie zostawić w nim dziecka na kanapie.Nie wiadomo kiedy z niego zleci i z kanapy.Bezpieczniejsze jest łóżeczko lub wózek.O to mi chodziło.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marii19 a to ciekawe u Ciebie że ból głowy masz od nabiału.U mnie chyba nie...nabiał uwielbiam od zawsze i głowa mnie boli jak go nie jem też.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My tez mamy szumisia dla Neli, maluchowi tez zamierzam kupic fajna sprawa, a szczegolnie te z czujnikiem snu :-)

Moja gwiazda najbardziej lubi bawic sie garnkami i pokrywkami :p

@klusek ale Domi ma geste wloski, super :-)


@weronika123456 u mnie (DE) ten test robia jak kobieta zajdzie w ciaze po 35r.z. , ja go nie robie, no chyba ze cos by bylo niepokojacego po usg :-/ . Dobze ze wyniki ok :-) , oszczedzaj sie ;-)

@safiya , a pewnie nie ma co popuszczac, jak pelny wynik to pelny, a nie jaja sobie robis, jak by co niech czesc kasy zwroca ;-) . Fajne gadzety Ci przyszly :-)

Dobra, obiadek zjedzony wiosna za oknem wiec uciekamy na spacerek :-*

Aa spruboje zalaczyc foto szumisia :p

Screenshot_2017-02-15-16-08-50.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-02-15-16-08-50.png
    Screenshot_2017-02-15-16-08-50.png
    122,8 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Ale dużo stron miałam do nadrobienia :-) gratuluję dobrych wyników badań a zdrówka życzę tym które muszą zwolnić tempo w codziennej bieganinie. W piątek mam wizytę prawie pod koniec 16 tyg, ciekawa jestem czy płeć zostanie potwierdzona. Dziewczyny w którym tyg umawiacie się na polowkowe? Równo w 20 tyg?
 
Do góry