reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Co do tabletów po czesci sie zgadzam, ale jest tez wiele swietnych filmikow edukacyjnych na yt uczacych liczyc czy poznawac anatomie czlowieka albo nauka angielskiego.. tylko to dla starszych juz dzieci. no i ukochana przeze mnie Masza, ktora sama ogladam a jeszcze nie mam dzieci. :D

 
reklama
@kotomiś szumiś to taki pluszak sensoryczny, ktory szumi sobie i pomaga niektorym dzieciaczkom usnac. U mojegi brata zdal egzamin na 6, ja tez planuje kupic.

1487165343-aaaaaa.jpeg


Niektóre dzieci lubią dźwięki suszarki. Generalnie tzw. biały szum. Pełno teraz tych ustrojstw w necie. Przypomina im szum tętnic udowych matki z życia płodowego i się uspokajają. U nas działał okap kuchenny [emoji23] albo nagranie suszarki na telefonie.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Patysia152 to prawda, jednak najprostsza miska czy kawalek kijka to najciekawsza zabawka dla dzieciaka. Rozwija wyobraznie i nie rozprasza swoimi neonowymi swiecidelkami czy irytujaca muzyczka :D Ale zwyklym zabawkom sensorycznym nie mowie nie.

Moj ma sporo zabawek ale czasem tez bawi się tak o :) a grajace nie zawsze sa wlaczone :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niektóre dzieci lubią dźwięki suszarki. Generalnie tzw. biały szum. Pełno teraz tych ustrojstw w necie. Przypomina im szum tętnic udowych matki z życia płodowego i się uspokajają. U nas działał okap kuchenny [emoji23] albo nagranie suszarki na telefonie.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
My tez mamy parę zabawek szumiacych do snu i sie sprawdzily :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
piękna dziewczyna! :)

dziewczyny o co chodzi z tym testem pappa? robi się go w każdej ciąży? czy może wtedy jak jest jakieś obciążenie genetyczne w rodzinie? pierwsza ciąża w Irlandii tam też rodziłam i tam wszystko odbywa się inaczej. nie miałam tam żadnego testu
Weronika a nie pobierali ci krwi przy pierwszym usg?? Ok 12 tyg? W uk dla kazdego kto wyrazi zgode robia

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry