reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny tez tak macie ???od rana boli mnie krocze jakby mnie ktos kopnal albo hmmm zakwasy w pachwinach w kroczu.Wyszlam na zakupy i musialam wrocic tak mnie pobolewalo.I nic nie kupilam ehhh.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

to prawdopodobnie spojenie łonowe zaczyna się rozchodzić,mnie zaczęło boleć od 8tc bolało 2 tyg później 2 tyg spokoju i znowu boli od jakieś 2-3 ty.... ból okropny zwłaszcza w nocy ,nie można się z boku na bok przewrócić,ale poduszka między nogi działa cuda :D
 
dzwoniłam do labo,wyniki ok,nie mam żadnej bakterii która mogłaby spowodować sączenie się wód,więc o tyle dobrze,narazie czekam...coś się sączy ,ale kazali przyjechać jak będą się bardziej sączyły,pojawi się gorączka lub całkiem odejdą,wiec mam nadzieje,że to nie wody
 
dzwoniłam do labo,wyniki ok,nie mam żadnej bakterii która mogłaby spowodować sączenie się wód,więc o tyle dobrze,narazie czekam...coś się sączy ,ale kazali przyjechać jak będą się bardziej sączyły,pojawi się gorączka lub całkiem odejdą,wiec mam nadzieje,że to nie wody
No to kciuki!! A moze to poprostu taki wodnisty sluz??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to kciuki!! A moze to poprostu taki wodnisty sluz??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

ciężko mi powiedzieć i lekarzom też,w 1 ciąży czegoś takiego nie miałam tzn jeżeli miałby być to wodnisty śluz,ale w 1 ciąży wody mi się sączyły ,ale w późniejszym terminie i wygląda to tak samo ,więc są podejrzenia ,że to mogą być wody,ale wierze,że wszystko będzie dobrze. Trochę się staraliśmy więc nie zniosłabym tego jakby coś się stało. Musi być dobrze
 
U nas raczej przeważają zabawki edukacyjne wiadomo że przez zabawę uczymy się nowych słówek.Dziewczyny mają dużo też puzzli i lego bo uwielbiają je układać.Tych święcących i grających zabawek nigdy nie kupowałam.Dla dziecka z autyzmem to w ogóle bezużyteczne graty.
Chromka gratuluje dziewczynki Super że dzidzia ma się dobrze.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heya trajkotki :)

@klusek piękna córa !:)
@weronika123456 witaj wśród sierpniowek! :) odnośnie Twoich sączących sie wód to w pierwszej ciąży tak profilaktycznie kupiłam sobie takie papierki lakmusowe, one zabarwiają sie odpowiednio przy danym pH, wody płodowe maja chyba zasadowe i wtedy barwi sie odpowiednio na zielono. Kupowałam na Allegro, ale moze w aptekach tez można dostać, nie wiem... ale na pewno działają w 100%. Jak mi poszły wody przed porodem to z ciekawości sprawdziłam i sie zgadzało :)

Trzymam kciuki żeby to był po prostu wodnisty sluz!:)

Co do nocniczkowy grających, mój młody dostał to cos od dziadków taka jakby mała toaletkę:) głos wylaczylismy od razu ale długo korzystał, pózniej jako podstawkę miał do umywalki.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
:-)@25_pixels super że wszystko wporządku i pooglądaliście maluszka! :)

Co do dźwigania to ja też nie dźwigam, mój mąż jest przewrażliwiony na tym punkcie więc nie wolno mi nic nosić poza jakimiś pierdółkami ;)

@safiya super że wszystko w porządku, możesz już być w pełni spokojna :)

@emikaa mamy wizytę tego samego dnia :) i ja też mocz i morfologie. I też muszę na każdą wizytę robić badania, zawsze mocz bo mam podwyżone ciśnienie więc sprawdza czy się białko w moczu nie pojawia.

@luska trzymam kciuki za dom! Napewno dacie rade :)

@ikulka gratuluje ruchów maluszka :)

Okej, jeszcze 20str.. ;) nie mogę robić takich przerw [emoji14]

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
@marii19 oj tak - zdecydowanie jest lżej :happy2:
@kurektyna mieli się kontaktować ok. 13, oczywiście o 15 musiałam sama zadzwonić. "Tak ja pamiętam o Pani, ale nie mam jeszcze żadnej informacji". No to ok. Zadzwoniła za 10 minut i mówi, że do 48h mam czekać, bo USA dośle wynik (oni jakby co przechowują te próbki??). Więc zobaczymy, nie chcę się zachowywać jak poparzona, chodzi mi tylko o zasadę. Skoro wszyscy to dlaczego ja nie, choć z drugiej strony zwykła chamska ciekawość też robi swoje :-) :)

Na obiadek dzisiaj jeszcze resztka butter chickena, ale tym razem z kaszą bulgur.
A przede mną kolejne samotne popołudnie ;)

Dziś przyszły 2 paczki - Hipp (z chisteczkami do pupci i naklejką do auta) i Bebiklub (z termoforkiem z pestkami wiśni).
 
Do góry