reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nie wiem co się stało mojemu mężowi, ale normalnie zaczyna mnie zadziwiać. To jakiś podstęp musi być [emoji57]Mówi dzisiaj do mnie: kochanie jak chcesz odbiorę dziś małego, bo ty ciagle w biegu i zabiorę go na pływanie i piłkę. Jak chcesz pojedź sobie do sklepu, bo nigdy nie masz czasu... on coś knuje. Na bank!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie nie odzywalam sie bo maz i dzieci byly chore dopiero dzis poszli do przedszkola wszystkiego nie nadrobie ale gratuluje udanych wizyt :):) i juz plec znacie super!! :) ja mam 14 usg genetyczne to bedzie 14 tydzien ciekawe czy poznam plec?? Marzy mi sie dziewuszka zobaczymy zeby bylo zdrowe:):) powodzenia dzis na wizycie o 18 :)
Ja wstępnie poznałam w 13,6 tc:)
 
Coś przeskrobał... ;-) ;) Hehe.

Na 100% i teraz się zastanawiam co [emoji23][emoji23][emoji23] bo kurczę jak ostatnio się tak zachowywał (nie to ze zazwyczaj jest inaczej, ale widać że to jest juz above and beyond zwłaszcza jak wczoraj zasugerował, że mnie na masarz zawiezie i babski wieczór do kuzynki) to się potem okazało iż jeden z kumpli ma kawalerskie w Vegas [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Natalkuś, prywatnie do Zofii Wasiniewskiej w ProCreative, ona jest rezydentką na Ujastku, a na NFZ to Andrzej Zapart w NZOZ na Kozłówku. Ale już ostatni raz tam wizyta w przyszłym tygodniu i nigdy więcej :-p.
 
Pisalyscie o książkach i ja wlasnie dzisiaj wyslalam Mamie paczke do Anglii i tez wlasnie kupilam jej dwie Sparksa i do tego jeszcze bez mojej zgody i pośród złotych platkow roz. Tą ostatnią skusilam sie przeczytac, efekt taki ze dosłownie obgryzlam paznokcie.
 
reklama
Ja tez w piatek zaczynam 16 tydzień :) strasznie szybko ten czas leci... Choc czekam juz na wiosnę, cieplo, spacery, i ten nieszczęsny plac zabaw (nie cierpię piachu w butach:) ... Jeszcze troche :-) ale jak narazie to śniegu nasypalo u nas... A najgorsze ze wieje strasznie i tym śniegiem zacina po twarzy :/

W piatek tez wizyta u mojej ginki :) juz nie mogę się doczekać...
 
Do góry