reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej Kobitki GRATATULUJE udanych wizyt... ja dzis prenatalne na 18... trzymajcie kciuki ;)
Będziemy trzymać [emoji4] i czekamy da dobre wieści [emoji6]

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
U mnie z obliczen przytulanek i owulacji wychodzi dziewczynka. Bo przytulanki byly 2 dni prrzed owulka. Ale sie okaze za 8 tyg dopiero bo tutaj nie patrza nawet plci na prenatalnych...
 
Mnie zawsze na ból głowy pomagał ibuprom nad czym teraz ubolewam w ciąży, przy bólach łykam zwykły apap i nic, działa jedynie wymiotnie :p Wczoraj znowu mnie złapało i o dziwo pomogła połówka Apap Noc
 
Kotomiś to chyba jest różnie z tą płcią bo u męża i u mnie przewaga chłopaków a u mnie 2 dziewczynki.Nie mamy takiego przypadku w naszych rodzinach.Zawsze jest parka a jak 3 dzieci to 2 chłopców i dziewczyna.
No to mój men ma słabe plemniki....chyba mu tego nie powiem.
Aga też tak myślę....już też chcę znać płeć mojego dzidziusia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga ja tak samo mam w tej ciąży.W ogóle się nie wzruszam więcej niż normalnie i oceanem spokoju jestem.Nie ma burzy hormonów.
Chyba zawsze książka lepsza od filmu i w przypadku ps.kocham Cię i pamiętnika i bez mojej zgody.
List w butelce to film który bym dodała do tej listy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anntryb ja też uwielbiam Nicholasa Sparksa.
Klusek ciekawie czy masz rację.Ale rzeczywiście z dziewczynami ciężko mi było zajść.A tu ta ostatnia ciąża taka psikus.Nawet nie sądziłam że w tym wieku jeszcze moje jajniki pracują pełną parą.I u dzag też ciąża była nie planowana.A tu na forum wiele dziewczyn starało się dłużej i jest dziewczynka.Chyba masz rację.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry