reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunera to trochę ci sie dzieci pochorowały ale widze ze pozytywnie bo jak piszesz spędziłaś trochę czasu z maluchami :)
U nas sytuacja jest skomplikowana, mały od razu ma obywatelstwo bo tu urodzony, moj ma zielona kartę, a ja "nic" poki co.. Nie moze zrobić obywatelstwa any było mi łatwiej i szybciej sie "zalegalizować" (mi po ślubie) bo była żona ciagle po sadach ciąga za alimenty i "robi mu koło tyłka" cały czas..
A Sebastian u fizjo jest grzeczny, we wt albo sr mamy następna wizytę.. Ostatnio przy rozciąganiu walnął dwie kupy tak sie biedak rozluźnił :) w domu to zalezy na jaka porę trafie, czasem w trakcie zaczyna byc senny i marudzi to przerywamy itp.. Tego kto wymyślić pompy to bym wycałowała, po fizjo albo po pediatrze albo w trakcie glony, to świeża butla odciągnięte z domu przed wyjściem i bez problemu szybko zje, szybko sie uspokaja.. Z cycem to by doił i doił a po za tym bardziej komfortowo bo nie zawsze jest gdzie spokojnie usiąść i tego cyca dać a tak to na spokojnie..

Sann Hm nie wiedziałam ze bol głowy moze byc powiązany z oksy i karmieniem.. Doedukowalam sie teraz w necie.. Tu no pisze ze takie bóle po porodzie mogą występować przez ilezt tygodni i po prostu to migrena.. Oby lekarz przepisał cos skutecznego
Uciążliwe bóle głowy po urodzeniu dziecka | JejŚwiat.pl
 
reklama
Nadmiar oksytocyny

Podczas karmienia możesz odczuwać senność i bóle głowy jest to związane z wydzielaniem właśnie oksytocyny. Możesz tez mieć wysypkę na całym ciele jak przy pokrzywce, jest to reakcja alergiczna na oksytocynę - taką przypadłość koniecznie skonsultuj z lekarzem.
 
W przyczepce Kaja zasypia od razu i całą drogę śpi.
Wczoraj oprócz wyborów byliśmy u teściów, bo to obok komisji mojego męża. Teraz teściowa mnie męczy, że zauważyła, że na jednym udzie Kaja ma 3 fałdki, a na drugim 2 i to może być problem z asymetrią. Słyszałyście o czymś takim?
 
Kopfer fajnie że możecie już jutro wyjść ;-)
Akuku śliczna Ala :-)
Jinx super że na Kaję rower wpływa tak samo relaksująco jak na Ciebie :-D
Sann współczuję bólu głowy:-(
Pupui fajnie że się odezwałaś ;-)
Lunera zdrówka dla synka i obyście ten czas wykorzystali równie dobrze jak w ubiegłym tygodniu :tak:
Macie racje ja też nie powinnam oceniać szwagierki bo obie mamy prawo podejmować własne decyzje ale naprawdę zrobiło mi się przykro że od razu z góry potraktowano mnie jako gorszą matkę..
Dziewczyny maluchów z trądzikiem - jak kondycja ich skóry? Widzicie poprawę czy jeszcze coś się pojawia?
U nas było już fajnie a teraz znowu cała buźka jest w krostach:-(
 
Lunera, dzięki, noc dużo lepsza, marudziła o 22, wzięłam ją do naszego łóżka i spała do 1.30, a potem położyłam ją w jej łóżeczku i do 6 spała, a jak ją wtedy nakarmiłam i przewinęłam to o 8 musiałam ją budzić, bo na swoje badania krwi do endokrynologa jechałam :) oprócz tego nóżka wyglądała lepiej niż wczoraj :)

Jinx, jak byłam w OWI to lekarka oglądała fałdki na udach.

Akuku, super zdjęcia!
 
reklama
Hej

Hugo znowu ma zapal oskrzeli. Pewnie bedziemy sie tak z tym bujac cala zime... No nic trudno, nic na to nie poradze.
Pytalam o szczepienie na rota i moge za 3 tyg zaszczepic razem z prevenarem.
 
Do góry