reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja tak na szybo. M dziś wyszedł do domu. Teraz tylko będziemy umawiać ten szpital w wawie ale przypuszczam że w tym roku to już pozamiatane. Co się odwlecze to nie uciecze, ospa jednak jest. Niestety najwięcej na buzi i mam małą biedroneczkę w domu. Lekarka mówiła że Szymek nie powinien się zarazić ale różnie to bywa więc mam obserwować. Zdrówka dla chorych dzieciaczków i siły dla mam.
 
reklama
Sann współczuję bóli głowy. Też czasami mam bardzo silne, ale na szczęście nigdy tak długo.
Martuszka u nas trądzik nie zszedł w 100 %, ale jest o niebo lepiej. Ma trochę tzw niedoskonałości, ale prawie nie widać bo nie są czerwone.
Kopfer super, że już do domku[emoji4]
My wczoraj byliśmy na tych urodzinach u brata 3 h. Mały prawie cały czas grzeczny, wszyscy nim zachwyceni. Niestety bratanka nadal nie poznałam, bo spał jak przyjechali i obudził się jak my już pojechaliśmy. Od brata Aleks dostał fajny komplecik
ImageUploadedByForum BabyBoom1445863946.045692.jpg
Było bardzo dużo ludzi i było głośno i oboje byliśmy tym zmęczeni. Odzwyczaiłam się chyba [emoji4] I tu uwaga! Uśpiłam małego o 21 i obudził się dopiero po 3!!! [emoji7] [emoji7] [emoji7] Chyba musimy częściej chodzić na takie głośne imprezy![emoji23] Niestety obudziłam się zmęczona i strasznie nie chciało mi się ćwiczyć, ale dałam radę. Niestety wczoraj nie, bo najpierw sprzątaliśmy, później m pojechał na zakupy a ja ogarnialam młodego. Do tego przyrządzanie moich dietetycznych posiłków zajmuje czas, szykowanie się do wyjścia i tak minęło pół dnia. Po powrocie już przesypiałam na siedząco. Jak młody wstanie to idziemy do Lidla na drobne zakupy i spacer. Słonko świeci [emoji4]
Miłego dnia [emoji8]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1445863946.045692.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1445863946.045692.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 53
jlnx ja nie slyszalam ale jak maly wstanie to napewno sprawdze

Lunera, Cinamona - zdrowka dla dzieciaczkow

kopfer - super ze juz lepiej i ze was wypisza

panikara - oby jednak udalo sie szybciej zalatwic z tym szpitalem, kciuki

martuszka - u nas tradzik zszedł, teraz ma troche pryszczykow ale to chyba od sliny, bo ciagle pakuje lapki do buzi i pozniej przeciaga nimi po buzce, a najwiecej ma w okolicy wlasnie ust, broda, policzki

zuzzi - fajnie ze imprezka udana i ze synus tak pieknie spi

my wczoraj mielismy gosci wiec tez bylo wesolo, Krzys mial kompanow do zabawy bo przyjechał dwu i trzylatek, bylo gwarno i wesolo, a Radek jak zwykle wzorowo przy gosciach
poza tym gdyby nie starszak to przespałabym dzis cala noc, maly zasnal o 22.30 i zapomnialam zalozyc mu skarpetke na raczke z ktorej ssie kciuka i tak spal bez jedzenia do 7 rano dogadzajac sobie kciukiem co jakis czas
i juz nie wiem co mam robic czy darowac sobie oduczanie i czekac az samo przejdzie (tylko kiedy?) czy jednak stanowczo walczyc bo jak narazie efektow nie ma
 
Marand, lepiej zeby nie ssał kciuka. Nie wiesz kiedy przestanie, a jesli bedzie dłużej to ortodonta murowany. Mam takiego chłopca w rodzinie, majątek idzie na aparat... A skarpeta działa?

Co do trądziku, to u nas juz nie ma. Pojawiają sie jakieś krostki czasem, ale głownie potowki.

Zuzzi, super ze impreza udana. A noc to juz w ogóle!!!

U nas nocki ostanio całkiem całkiem. Kładziemy sie ok 19/20, potem karmie na śpiocha przed snem ok 23. Budzi sie na jedno karmienie ok 4 i potem wstaje ok 7. Takze ciągiem moze to nie jest 8h ale od 23 do 7 mam tylko jedna pobudkę wiec jest naprawdę dobrze :-)

Jinx, najlepiej pokaz lekarzowi, jesli cię to martwi. Im wczesniej tym lepiej. Będziesz spać spokojnie :-)
Ja kilka lat temu pytałam ortopedę czy liczba fałdek musi być równa i mówił, ze niekoniecznie (byliśmy na usg biodrek wtedy i było ok), ale słyszę, ze rożne sa podejścia. Lepiej pójść 2 x za duzo niz zaniedbać.
 
Bunia - dokładnie, taki kontrakt / stypendium jakby ma mój mąż.
O, to rzeczywiście ryzyko gdybyś wróciła. A czemu nie chcesz wracać do pl? I twój jest Polakiem tez?

Jinx - tak, te faldki mogą świadczyć o asymetrii.

Cina - o kurcze.. A myślałam że w es dzieci mniej chorują bo tu cieplej :-) a jednak podobnie jak i w pl..

Lunera - zdrowia dla synka :-)
 
Czesc dziewczyny :) ostatnio rzadko się oddzywam ale mały zajmujE kazda chwile a Was podziwiam że Macie czas pisac:) ja czytam ale jakos nie mam glowy zeby odpisaC. Dzis mieliśmy szczepienie I martwię sie jak mały to zniesie. Szymonek mA prawie 13tygodni ma 69cm i wazy 6400. Silny i duzy chlopaK. Ciągle się śmieje A teraz już nie pamietam jak to bylo bez niego;) caluje wszystkie wasze maluchy i duzo zdrowka dla dzieciakow i dla was mamuski :)
 
Lucere moj wyleciał z pl jak był dzieckiem i jest tu juz ponad 20 lat.. Pod rożnymi względami tu mi sie bardziej podoba.. Wiadomo tez trzeba pracować bo nic za darmo nie daja, ani rodziny tu nie mam.. Ja po prostu nie lubię zmian a jak juz sie dostosuje i przyzwyczaję to ciezko mi..
 
reklama
Jak u Was wychodzi chwytanie rączkami? U nas dzisiaj pół dnia były próby chwytania piłeczki, która ma w środku dzwonek, a przed chwilą inną zabawkę udało się złapać w dwie rączki i wpakować do buzi :)
 
Do góry