reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku - super zdjecia, a twoja kasiezniczka jest cudna:-)

Martuszka - super ze sie wybawiliscie a synus sie dobrze bawil u babci i nie bierz do glowy co inni mowia bo wszystkim i tak nie dogodzisz

jlnx - i jak Kaja reaguja na jadze przyczepka?
 
reklama
hej dziewczyny,
czytałam Was, ale nie pisałam, ledwo żyłam.
Powodzenia dla mamusiek chorych dzieciaczków! Jesteście mega dzielne! Brawo za postawę!

Prawdopodobnie przyczyną ciągłego płaczu małego był brzuszek. Skaza znowu wyszła, lekarka kazała mi mieszać Nutramigen z Bebilon ( w sensie raz taka butelka raz taka), ponieważ młody załatwia się na rzadko. Nie pomogło, a skaza wyszła. Sam Nutramigen powoduje, że młody załatwia się około 2- 3 razy na dzien, dalej rzadko. Spróbuje zamienić zwykły Bebilon na Bebilon Comfort. Jak nie pomoże to w śr do lekarza. W dodatku to się chyba połączyło ze skokiem:/

W próbie ratowania się przed ciągłym noszeniem i bujaniem, żeby go uspokoić, zakupiłam bujak MamaRoo, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Upatrzyłam mate z Tiny Love, mam karuzele i młody ją uwielbia.
Po Waszych postach o smoczkach zakupiłam młodemu jedyny smoczek, który nie wypróbowałam Nuk i okazał się strzałem w 10 (inne gubi).

Martuszka - każda matka ma pomysł na siebie :) skoro masz fantastyczną mamę, która sobie radzi to czemu nie skorzystać :)
Mi na oddziale patologii noworodka ordynator mówił, że przez pierwsze tygodnie wcale nie trzeba byc ciszej, bo dziecku to niby nie przeszkadza, ale niektóre maluszki źle znoszą nadmiar bodźcow, więc może dlatego maluszek na weselu nie mógł zasnąc. Niektóre mamy nie ufaja nikomu i muszą mieć dzidziusia ze sobą, żeby czuć się dobrze :)

Akuku - zainspirowałaś mnie! Mój młody dawno nie miał sesji :)

Co do stachu o choroby, jako pedagog boje sie autyzmu i podobnych, szczególne, że na poczatku trudno dostrzec te choroby.
 
Ostatnia edycja:
Mnie głowa bolała codziennie przez napięcie mięśni karku, odkąd kupiłam sobie poduszkę profilowana z tej termopianki czy jak to się nazywa z jyska to zapomniałam co to ból glowy
 
Akuku, PRZE-ŚLI-CZNA!!! Dawaj więcej!

Martuszka, całe życie bedzie ktoś sie wtrącał, tak to juz jest. Wiec gruba skóra nie zaszkodzi chociaż przykro jak sie robi przykro... Z czasem to łatwiej przychodzi wybrać swój komfort niz ciotki czy kuzynki. Ale to zależy w jakim środowisku mieszkasz. Sama najlepiej ocenisz.

Sann, musiałabys mieć dużego pecha zeby ten ból od oksy był, tak myśle... Pisałas, ze zaczął sie juz w ciąży... Najlepiej pogadaj z jakimś mądrym lekarzem, niech ci ktoś pomoże bo sie biedaku strasznie męczysz... Duzo pijesz? Odwodnienie moze wzmagać bol, nie powinnysmy teraz odczuwać pragnienia jak karmimy. Ja tez o tym zapominam i wtedy mam gorszy dzien i boli głowa... Paracetamol 2 tabletki co 6h możemy maks.

Bunia, Sebastian chyba bardzo spokojny jest, prawda? Tak myśle po twoim opisie. Dzielnie znosi wszystkie 'zabiegi' wokół niego. I jak to jest z jego obywatelstwem teraz?

Kasietta? Jak po nocy? Lepiej jak przeczyścil papierem?

Kopfer? Wiadomo juz cos kiedy was wypuszcza?

Anciikowa, jak Leon w domu sobie radzi?

Panikara, co z m? Mam nadzieje, ze lepiej.

U nas zmiana, w zeszłym tyg siedziałam ze średnim, w tym starszak choruje. Pierwsza nieobecność w szkole... Ale jak Lucere napisała, to wszystko sa drobnostki, i cieszę sie ze w tym wszystkim mam trochę czasu zeby z nim spędzić. Zeszły tydzień bił super pod katem relacji z maluchami. Średniemu ewidentnie brakowało czasu z mama :-)
 
reklama
Ja tak tylko na minutkę wiec przepraszam ze się nie odniosę do wszystkich.
Chilling duzo sil tobie życzę. Ja nutramigen i mega kolki przerabialam i wiem jak jest ciężko. Kiedys przejdzie tylko trzeba byc cierpliwym.

A u nas jest super. Cieszę sie ze tak szybko zareagowałam bo osluchowo jest juz czysto. Mala jeszcze byla badana przez laryngologa bo ze względu na to ze sie nie chce karmić na lewym boku sprawdzaliśmy uszy ale jest ok. Katar w nosie zdecydowanie mniejszy tylko gardelko przekrwione. Pani doktor daje nam slabsze leki do inhalacji i jak się nic nie pogorszy to jutro go Home
 
Do góry