reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunera to trochę ci sie dzieci pochorowały ale widze ze pozytywnie bo jak piszesz spędziłaś trochę czasu z maluchami :)
U nas sytuacja jest skomplikowana, mały od razu ma obywatelstwo bo tu urodzony, moj ma zielona kartę, a ja "nic" poki co.. Nie moze zrobić obywatelstwa any było mi łatwiej i szybciej sie "zalegalizować" (mi po ślubie) bo była żona ciagle po sadach ciąga za alimenty i "robi mu koło tyłka" cały czas..
A Sebastian u fizjo jest grzeczny, we wt albo sr mamy następna wizytę.. Ostatnio przy rozciąganiu walnął dwie kupy tak sie biedak rozluźnił :) w domu to zalezy na jaka porę trafie, czasem w trakcie zaczyna byc senny i marudzi to przerywamy itp.. Tego kto wymyślić pompy to bym wycałowała, po fizjo albo po pediatrze albo w trakcie glony, to świeża butla odciągnięte z domu przed wyjściem i bez problemu szybko zje, szybko sie uspokaja.. Z cycem to by doił i doił a po za tym bardziej komfortowo bo nie zawsze jest gdzie spokojnie usiąść i tego cyca dać a tak to na spokojnie..

Sann Hm nie wiedziałam ze bol głowy moze byc powiązany z oksy i karmieniem.. Doedukowalam sie teraz w necie.. Tu no pisze ze takie bóle po porodzie mogą występować przez ilezt tygodni i po prostu to migrena.. Oby lekarz przepisał cos skutecznego
Uciążliwe bóle głowy po urodzeniu dziecka | JejŚwiat.pl
 
reklama
Nadmiar oksytocyny

Podczas karmienia możesz odczuwać senność i bóle głowy jest to związane z wydzielaniem właśnie oksytocyny. Możesz tez mieć wysypkę na całym ciele jak przy pokrzywce, jest to reakcja alergiczna na oksytocynę - taką przypadłość koniecznie skonsultuj z lekarzem.
 
W przyczepce Kaja zasypia od razu i całą drogę śpi.
Wczoraj oprócz wyborów byliśmy u teściów, bo to obok komisji mojego męża. Teraz teściowa mnie męczy, że zauważyła, że na jednym udzie Kaja ma 3 fałdki, a na drugim 2 i to może być problem z asymetrią. Słyszałyście o czymś takim?
 
Kopfer fajnie że możecie już jutro wyjść ;-)
Akuku śliczna Ala :-)
Jinx super że na Kaję rower wpływa tak samo relaksująco jak na Ciebie :-D
Sann współczuję bólu głowy:-(
Pupui fajnie że się odezwałaś ;-)
Lunera zdrówka dla synka i obyście ten czas wykorzystali równie dobrze jak w ubiegłym tygodniu :tak:
Macie racje ja też nie powinnam oceniać szwagierki bo obie mamy prawo podejmować własne decyzje ale naprawdę zrobiło mi się przykro że od razu z góry potraktowano mnie jako gorszą matkę..
Dziewczyny maluchów z trądzikiem - jak kondycja ich skóry? Widzicie poprawę czy jeszcze coś się pojawia?
U nas było już fajnie a teraz znowu cała buźka jest w krostach:-(
 
Lunera, dzięki, noc dużo lepsza, marudziła o 22, wzięłam ją do naszego łóżka i spała do 1.30, a potem położyłam ją w jej łóżeczku i do 6 spała, a jak ją wtedy nakarmiłam i przewinęłam to o 8 musiałam ją budzić, bo na swoje badania krwi do endokrynologa jechałam :) oprócz tego nóżka wyglądała lepiej niż wczoraj :)

Jinx, jak byłam w OWI to lekarka oglądała fałdki na udach.

Akuku, super zdjęcia!
 
reklama
Hej

Hugo znowu ma zapal oskrzeli. Pewnie bedziemy sie tak z tym bujac cala zime... No nic trudno, nic na to nie poradze.
Pytalam o szczepienie na rota i moge za 3 tyg zaszczepic razem z prevenarem.
 
Do góry