reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Oj Lilija to chyba dziolcha !!! Dziolchy odbieraja talenty matkom! :-) Ja mamie odebralam talent do pieczenia ciast :-)
hehehe a niech bierze, żeby tylko mi sie zdrowa wykluła :). Ale wiesz co, wydaje mi się,że będę miała chłopaka, takie mam przeczucie od samego początku. To moje pierwsze, wiec tooootalnie mi obojetne jaka płeć


akuku i mówi,że działa tak ? Super, chyba go kupie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurde wycieło mi

Lucalew super jest ok z dzidziusiem ;)

Curry jadłam przedwczoraj
1f60d
1f60d
chociaż nie smakuje tak jak przed ciążą, no cóż takie sa uroki z ciążą
1f606


Fajnie ze macie możliwość kupowania dopplera i posłuchać. Niestety nie jest dane mi posłuchać, bo Głucha jestem, od urodzenia :) szkoda nie mają taki domowy scan a to bym kupiła i każdego dnia popatrzyła.
1f603


Juz po wizytę położoną, 2h u mnie siedziała, pobrala mi krew i mocz. Z moczem jest wszystko w porządku. Następna wizyta na scan 12 lutego nie mogę doczekać
I 4 marca w związku z tarczyca, trzeba zbadać coś tam.

Miłego dnia !
 
Ostatnia edycja:
Beata przegoinasz hehe

Ja chce juz wiedzieć ;)

To jak tobjest z tym tetnem ? Jedni mowia ze 110-130 chlopak
140-160 dziewczynka..a inni na odrot??
 
reklama
Serio???!!!! Serio?????!!!!! Pięć tysięcy postów na godzinę????!!!!!
I z tego co widzę, najwięcej klikają te które już mają dzieciaki, ja to Was chyba muszę zgłosić do jakiejś pomocy społecznej, ż patologia w domu, że się dziećmi nie zajmują tylko na bb siedzą :p :p :p
Nie no, żartuję, ale poważnie nadrobić Was to maaaaaasssssssaaaaaakraaaaaaa!!!!!!
 
Do góry