reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilina musisz wpisac wiek nie rocznikow..ja np z wrzesnia jestem czyli di sierpnis mialam 34 lata od wrzesnia 25.. ale ja jeszcze wczesniak i nie wiem jak tu liczyc hahaha ;) bo jakby liczyc ze z listopada jestem to we wrześniu 24 lata i wtedy dziewuch jak byk ;) hehehe
 
reklama
Moj mail 150 (tulle des USg z hr xnakazkam) Wiec Pewnie dlatego prawie dwa lata przebieral sie w moje ubrania haha z
Znoewiescualy mój Robal pewnie jest haha
 
Lilina musisz wpisac wiek nie rocznikow..ja np z wrzesnia jestem czyli di sierpnis mialam 34 lata od wrzesnia 25.. ale ja jeszcze wczesniak i nie wiem jak tu liczyc hahaha ;) bo jakby liczyc ze z listopada jestem to we wrześniu 24 lata i wtedy dziewuch jak byk ;) hehehe
Tak liczyłam, wyszło mi że dziewucha bedzie
Najlepsze jest to że mam termin na 13 sierpnia, a Ja urodziłam się 12 sierpnia :))))))

Jaka jest skutecznosc tego kalendarza?
 
Ostatnia edycja:
Eh ja tam nie wierzę w te wszystkie kalendarze :p
Mi z chińskiego wychodzi dziweczynka. W zeszłej ciązy na kwietniówkach jedna dziewczyna miała jakiś taki system, nazywała że to wg grupy krwi (bo ponoć ktoś tam wierzył, że co ileś tam lat coś nam się we krwi zmienia), wpisywało się ile się ma lat ile ma ojciec dziecka (w momencie poczęcia), datę porodu i powiem, wam, że chyba wszystkim się sprawdziło! Ale nigdzie nie mogę tego znaleźć, a nie chce mi się przekopywać starego forum :p
 
A ja wróciłam do łóżka, moja mama mnie wygoniła, zajmuje się młodym, a ja mam leżeć.
Ehhhhh jestem na siebie zła, bo się dziś spieszyłam i zbiegałam po schodach i się poślizgnęłam i z połowy wysokości zjechałam na pupie :( Chyba wszystko jest ok, obserwuję, ale wydaje mi się że nawet dobrze się wybroniłam z upadku :( Ale jednak trzeba uważać!!!
 
Lilja to dostaniesz super prezent na urodziny, a kto wie, może od przyszłego roku podwójne imprezy będziesz urządzać :D
hahahaha dokładnie, już się smiałam z moim facetem,że będę z dzieciakiem razem 18 wyprawiać - taka powtórka z rozrywki :D

W ogóle maluch to same niespodzinki, dowiedzieliśmy sie na świeta a ur. sie na moje urodziny :)))))
 
Yoohoosek no trzeba uważać tak samo w zimę na chodniku musimy uważać żeby się nie ślizgnąć..mam nadzieje że u ciebie ok.
Ja też jakoś nie wierze w te kalendarzyki to tak jakby wróżyc ze szklanek kuli. Choć my tutaj czarownice mamy to kto wie:-D
 
reklama
Do góry