reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Kwiatuszku bardzo mi przykro!!!! Ale proszę nigdy nie trać nadziei! Nie można się poddawać :):*

Magduś gratuluję i cieszę się z Tobą!:)

A ja... SZALEJE Z RADOŚCI! Słyszałam dziś bijące serduszko naszego Skarba! Ciąża rozwija się prawidłowo, wszystko jest:) Choć płód starczy niż w suwaczku 6 tydz 1 dz :) Cały czas łzy mi lecą jak o tym myślę! W wigilię moja mama (Ewa zresztą;) ) wychodzi ze szpitala, myślę, że dla niej będzie to najlepszy prezent pod słońcem:)
 
Kochana tez nie moge sie doczekac bicia naszego skarba :) mam nadzieje ze po swietach sie uda :) zaczelismy 6 tydz :) tez bede plakala napewno ! :) lzy radosci :)
 
Starająca na pewno usłyszysz! :) Ja się dziś nie nastawiałam na to, chciałam tylko zobaczyć zarodek.. a tu cudowny pan doktor wszystko mi pokazał i puścił i powiedział - "jak są łzy to znak, że będzie pani troskliwą mamą".... i znowu łzy mi lecą:p
 
Kochana oby oby bo w 7 tyg to poronilam 2 razy :( te lzy sa wspaniale :) moglabym takimi lzami caly czas zalewac sie ;) ktory masz tydz i pewnie pierwszy skarb jak u mnie :)
 
Blerka ja tez bym mogla spac i jesc haha.. u mnie czekokada zagryzana kabanosami hehe


Kwiatuszku ja nadal trzymam kciuki i tule mocno !

Zmykam do garow :/
 
reklama
Do góry