reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku super historia :-)

Aga_Z ja tez jutro mam usg :-) Ty o ktorej? Bede trzymac kciuki za Ciebie ;-)

Happymum. I jak test?
 
reklama
Beata byłam prywatnie i na kolejna wizytę tez pójdę bo na NFZ akurat do tego lekarza się długo czeka i nie wyrobilabym się do 10tyg.
Akuku gratuluje i witam w naszym gronie :-)
 
Witam,


the_white_one – dobrze kojarzysz, byłam październikówką 2012, choć też urodziłam jeszcze we wrześniu, ale wiek tam nie zaglądałam, zresztą chyba nie ja jedna


martuszka – masz rację skup się na ciąży jak na razie o do porodu jeszcze trochę czasu i pewnie z z upływem tego czasu będziesz się obawiała innych rzeczy


magdus – mimo wszystko trzymam mocno kciuki


loveboiled – a ja jeszcze godzinę temu miałam ochotę na ogórkową, a teraz już o pomidorowej myślę


starajaca, fiołeczka – gratuluje udanych wizyt


kciuki za jutrzejsze wizyty


a mi nadal niedobrze, jeszcze jakoś jutro wytrzymać w pracy, a w piątek wolne i na wizytę idę, mam nadzieje że wrócę uradowana i na święta będę mogła przekazać radosną nowinę
 
Siloe-wiec tak robilam przedwczoraj po południu i negatywny , wczoraj miała byc @ i rano myślałam że dostalam bo zaczęłam plamic na brązowo no ale po kilku godzinach sie skończyło i od wczoraj wieczorem nic tylko duzo białego gęstego śluzu, napewno zrobię kolejny tedy ale chce trochę poczekać zrny wynik był pewny.
 
Siloe tam gdzie idę nie ma na godziny, więc po prostu podejdę w ciągu dnia i grzecznie siądę w kolejce:-) trzymam kciuki za Ciebie, musi być dobrze.
 
akuku, ale cudowna historia! gratuluje!!

ja tez do gp sie zapisalam juz.


dziewcyzny, a ja mam tak potworne mdlosci,ze nawet po gryzie czzegokolwiek mna trzesie. :baffled: nie mialam tak w poprzednich ciazach ;;)

za to moj maz juz wybiera imiona hahaha (to jego pierwsze dziecko) i cieszy sie z tych moich mdlosci :szok::-D:nerd: haha i dzis mowi, anka... jak to bedzie dziewcyznka, to my przzeciez jej na smyczy nie utrzymamy, bo po ktorym z nas ona ma miec fajne geny :nerd: hahaha
tak mnei rozbawil,ze zwymiotowalam :confused2:

w piatek lecimy, a ja jeszcze nic nie przygotowalam. kopnijcie mnei w dupe prosze.
 
Anney tez miałam takie mdłości, były dni ze zjadlam tylko kanapkę przez cały dzień. W końcu samo przejdzie. Ja juz troszkę lepiej się czuję i trochę więcej juz jem.
 
happymum, tak, w londynie, a Ty?
musze sprobowac tych cykierkow, bo oszaleje.

loveboiled, dobrze,ze Ci przechodzi, a inne jakie objawy masz?
 
reklama
Anney-daleko od ciebie , Knottingley :) wiocha niedaleko Doncaster i Leeds
Loveboiled - ja w pierwszej ciazy nawet przez minute mdłości nie miałam i całe szczęście
 
Do góry