reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Czeeeeść!
Mam straszne mdłości, brak apetytu i kręci mi się w głowie. Mam jedynie ochotę na lody.
Jak czytam o tych Waszych trudnych porodach to mi jeszcze gorzej ;-)

Kciuki za wizytujące!
 
Napisze wam co nieco o starankach naszych...
jak najmłodszy miał ze 3 miesiące postanowiliśmy ze będziemy się starac o jeszcze jednego maluszka, nie zabezpieczaliśmy się ale tez wiedziałam ze szybko nie zajde (o ostatniego staraliśmy się 2 lata ponad) no i tu karmienie piersią hormony itd... no i nie udawalo się kilka miesięcy... za 2 miesiące mielismy zakonczyc starania (bo nie chciałam większej roznicy wieku) ... @ powinnam dostać w poniedziałek ..nie dostałam ale pomyslalam sobie ze pewnie zle obliczyłam kiedy miałam owulacje.. miałam już mdlosci(które laczylam ze zmeczeniem i nadchodzaca @ bo tak się już zdarzalo) , bol piersi (karmie małego i zawsze przed @ bolało jak ssal) jakies kołatania serca( kojarzyłam ze zmeczeniem)
Od jakiegoś czasu pieke torty ozdobne na zamówienia i zalozylam sobie firme ... w nocy z przedwczoraj na wczoraj robiłam mini muffinki dla dzieci do szkoły moich starszych synkow ..zdobialm do samego rana , z tego tez powodu nie robiłam testu rano bo przecież pilam w nocy i moglby być niemiarodajny ... poszlam się trochę przespać i jak wstałam to pomyslalm ze zrobie test żeby się nie nastawiac ciążowo bo przecież i tak negatywny wyjdzie... a tu jeszcze się dobrze nie zabarwiło a ja już kreske widze na okienku T (na kontrolnym jeszcze nic nie było )... no i po chwili na kontrolnym... mysle sobie cos jest nie tak, przeczytałam instrukcje (starając się 2 lata zrobiłam z tysiąc testow a ja instrukcje czytam) wyskoczylam z wc jak poparzona i do m krzyże ze ja chyba w ciąży jestem !!! no nie wierze do tej pory..
a oto mój test :)

na wizyte do polozne umowie się za tydzień - dwa ..a pierwsze usg kolo 12 tyg dopiero ..Zobacz załącznik 659457
 
AKuku miło się czyta takie historie jak Twoja:) morał jest taki żeby nie tracić nadziei do końca no i podchodzić do wszystkiego w miarę z luzem i dystansem. Ale morał to nie życie i same wiemy jak jest:-)
 
reklama
Akuku - tak szybko do poloznej? ja poszlam w pierwszej ciazy jakos w 7 tygodniu to mowila ze za szybko troche ale i tak mnie przyjela. Ja pojde chyba po swietach dopiero
 
Do góry