reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

no to rzeczywiscie malo pryzbralyscie!
ja w pierwszej ciazy 12.5, w drugiej 11, ale.... now lasnie wielkie ALE... wychodzzac ze spzitala mialam 2kg wiecej niz jak przyszlam.
zatrzymuje mi sie woda, rozciaga skore i schodzi baaaaardzo dlugo. strasznie sie za kazdym razem meczylam, brzuszka zero, ale cale cialo jak u 90letniej kobiety, obwisle i galaretowate od wody.
tym razem musze poszukac na to j akiegos rozwiazania jeszcze przed porodem, bo wiek doszedl ;) haha.
 
reklama
Happymum jutro odsysam i wysylam :) zreszta robia przeszczepy serc, nerek to i tluszcz mozna by dawac szczuplym :D

Oo cycuchy tez mnie bola... a mij syncio sie nad nimi zneca jeszcze ;)

Anney a masz chlopcow dziewczynki czy parke ?

Ja samych chlopcow i kazda ciaza inna.

Z Alexem czulam sie super ..3 dni mdlosci a myslalm ze sie zatrulam...z Vikim masakra nie wymiotowala tzn tylko raz ale za to mdlosci nieziemskie..schudlam 10 kg na poczatku i tylko chcislam spac.. nie moglam funkcjonowac przez 5 miesiecy !! Z pierwsza 2 nie moglam patrzec jesc ani wachac miesa...
Z Emilkiem spoko..zadnych mdlosci i jadlam nprmalnie..

A teraz moglabym jesc kabanosy kielbachy gulaze itd :)
Ciekawam co bedzie..wg kalendarza chonskiego..chlopak :)
 
Akuku a według tego chińskiego kalendarza sprawdziły ci się wszystkie ciążę? Mi pierwsza tak, ciekawe jak z drugą..wychodzi dziewczynka fajnie by było
 
Loveboild zalezy na jakkm kalendarzu hehe. Musialabym przysiasc i pospeawdzac.. no xoz mamy 50/50 ;);) na pewnoe bedzie chlopiwc albo dziewczynka haahaa
 
Hej

ja tylko na chwile bo padam.
bylam u gina. Potwierdzil ciaze. Moje malenstwo ma 0,85 cm i odpowiada to 6 tyg i 5 d. Slyszalam serduszko:-):-):-)
Nastepna wizyta w 12 tyg.
 
Anney-20kg to mało???
Akuku - ilr synek ma? Moj za 4miesiace skończy 3 lata :p ogromny chlopak z niego
Loveboiled - mi z kalendarz chińskiego sie w pierwszej ciąży sprawdziło i mojej mamie w 3;) teraz jeśli będę to wychodzi dziewczynka , juz nawet imię mamy od 5lat niezmiennie ;)
 
Happymum w sówaczkach jest wiek moich dzieciaczkow :) ale może z tel czytasz to nie widać chyba :)
A wiec:
Alex 6 i pol
Victor 5 lat w lutym
Emil 11 miesięcy- rok będzie miał 7.01 :)
 
Akuku - właśnie tak pisze z telefonu, i teraz czwarte w drodze? Podziwiam!!! Ja ledwo na drugie sie zdecydowałam!
A u ciebie same chłopaki to może teraz będzie córka ;)
Mój 13kwietnia bedzie miał 3 urodził się w piątek 13stego ;p i teraz dla mnie to najszczesliwsze i magiczne dni bo cudem przeżył:)
 
reklama
Kochane swieta tuz tuz co mowicie o farbowaniu wlosow w pierwszym trymestrze ? Jestescie za czy przeciw ? BOJE SIE wiec pytam czy ruzykowac ??
 
Do góry