reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Jedyne moje objawy to właśnie wymioty, mdłości, brak apetytu który juz przechodzi powoli i wstręt do nie których zapachów.
 
reklama
Kurde ja jak bylam e ciąży z synem to zero objawów, tylko bardzo szybki przyrost wagi (di 15tc ponad 6kg) i zgaga od 5mirsiaca do konca ciąży i to chyba na tyle, ogólnie w ciazy czulam sie super za to poród to istny koszmar
 
Loveboiled ja chyba zawsze szlam w okolo 6 -7 tc .. ona jedynie karte ciazy zalozy da ulotki i kaze sie umowic na wizyte za dlugi czas ;)

Happymum20 trzymam mocno kciuki za test !!

Anney hahaha wymioty z radosci ..boosko ;)

A ja mam objawy tj mdlosci, bol piersi i czuje psa w aucie hahhaha... ale apetyt mam jeszcze ..a szkoda bo mam nadprogramowe kg ;) hehe
 
To ja do 28 tygodnia synkiem przytylam 5kg a w 41 tygodniu urodziłam to nie cale 10kg w sumie przez całą ciążę.

Zgage tez miałam ale to juz później trochę nie tak szybko
 
Akuku - ja chętnie przyjmę jakieś 8kg. Jak chcesz oddac bo ja chuda strasznie jestem(co widać na awatarze)
Mnie teraz bolą piersi i dziś cały dzien mnie mdliło ale to chyba z nerwów i tego oczekiwania czy fasolka będzie czy nie
Loveboiled - ja przez całą ciążę 20kg. Dobę po urodzrniu 14kg mniej
 
ja wiem czy zz radosci ;) poprostu wszystko mi w gardle stoi i co wiekszy wysilek to paw ;) a tu maz jeszcze chce milosci :baffled::nerd::szok::tak:
nie mialam tak w ciazach wczesniej.
 
reklama
Do góry