reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Oj tak kagańca jest rewelacyjna, w naszej diecie jest od roku przynajmniej razwty
godniu
. Dzieci przepadaja, stary teZ

W formie sałatki jak kuskus tez, z cukibia Mniam.
 
dzień dobry dziewczynki,

Podczytuje Was i wpadłam się dzisiaj przywitać. Jakoś ciągle brakuje czasu żeby coś naskrobać a wy tak produkujecie te posty że ciągle w tyle jestem :-D

Witam nowe mamusie :-)

Wczoraj byliśmy u gina. Mieliśmy usg. Dzieciątko macha rękami i nogami jak szalone... to chyba jakieś adhd :-D
Pytam pani doktor czy widzi kto tam siedzi... a ona że usg słabe ale spróbuje.... patrzy patrzy i mówi że mignęło jej że będzie chłopak... a za chwilę że teraz to raczej na dziewczynkę...hehe więc dalej żyjemy w niepewności. Byle do piątku bo wtedy idziemy na prenatalne i na pewno się dowiemy kto w tym domku mieszka... oby dziewczynka... niech sprawiedliwości stanie się za dość... niech będzie parka :-)

Wszystkie dolegliwości mi przeszły anginy też nie ma więc czuję się świetnie i tego samego wam życzę.

Miłego dzionka :-)
 
Dziewczyny ja na usg bylam w 12 tygodniu a kolejne mam za rowny tydzien w srode i juz sie nie moge doczekac, ostatnim razem moj babelek machal raczkami i nozkami jak szalony:) mam nadzieje ze i tym razem Tak bedzie. moj maluszek nie daje mi zyc ciagle wymiotuje a to juz 14 tydz dziewczyny kiedy to minie?:(
 
Witam nowe mamy :). Lucalew trzymam kciuki!

Jak mija ranek? Ja wstałam po 9 i szybko sie ubieralam aby zdąrzyc kupić drożdżówkę, bo do mnie na osiedle piekarnia przyjeżdza i czeka jedyne 5 minut jak nikt nie jest zainteresowany. Ubierałam sięz prędkością światła. Dodatkowo byłam przygotowana wyzwać Pana z piekarni, bo jak nawraca czasami to przejeżdza przez skrawek mojego ogródka przeddomowego. Mamy osiedle na styl amerykański, bez płocików z przodu, wiec czasami jak mu sie nie chce nawijać na 2 razy to sobie na raz przejedzie grrrrr,...nie odważyłam sie jednak, nie wiem dlaczego. Jak odjeżdzał to nawinął na 2 razy :)
 
moj maluszek nie daje mi zyc ciagle wymiotuje a to juz 14 tydz dziewczyny kiedy to minie?:(

A no widzisz, co mama to inne samopoczucie. Mnie mdliło może z 20 razy w ciągu dotychczasowej ciązy. Lekarz mówi,że to nic nie oznacza, każda kobieta inaczej przeżywa ciąże. Czytałam z kolei, że to dobrze jak mdli.
 
reklama
Do góry