reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
youkiko ja mam torbiel na jajniku ale krwiaki to pewnie co innego a moze chodzi o to samo, moj ma 6cm srednicy, w 1 ciazy bylo tak samo, w 12 tyg owinal sie wokol jajnika, podzielil na 3 czesci i zaczal znikac, bylam wtedy w szpitalu bo bolal mnie jajnik i bali sie zeby nie pekl, w wiekszosci przypadkow sie wchlania i nie ma sie co martwic, ja bym chciala sie oszczedzac ale przy dziecku sie nieda, caly czas musze go dzwigac a wazy kolo12kg, nie ma wyjscia
 
ewelinka dziękuje za odpowiedz, krwiak to raczej nie to samo co torbiel, ja mam dwa krwiaczki, jeden prawie niewidoczny a drugi większy około 2 mm x 2mm, pani doktor zakwalifikowała ciąże do wysokiego ryzyka, też pewnie ze względu na wiek, no i że to pierwsza ciąża. dzięki tabletkom powininny sie wchłonąć, biore luteine, teraz 7go stycznia mam wizyte jak to tygodniu wygląda, oby było lepiej niż przy pierwszym usg
 
Daria trzymam kciuki, daj znać czy byłaś w szpitalu.
Youkika moja znajoma miała krwiaki w obu ciążach, pierwszą poroniła bo jej gin nie zauważyła na usg zmian i ta bez zwolnienia pracowała aż dostała krwawienia i trafiła do szpitala, gdzie lekarz był w szoku że można coś takiego przeoczyć. Przy drugiej ciąży zmieniła lekarza, który już na samym początku zobaczył krwiaka i już po 2tygodniowym leczeniu sam się wchłonął i nie dawał o sobie znać aż do końca więc głowa do góry :-) Jeżeli dostałaś tabletki to na pewno będzie dobrze :-)
 
dzieki dzieki, juz pczułam sie lepiej :-) najgorzej wiecie , jak poczyta sie w necie o tym czy o tamtym, i wtedy same czarne scenariusze sie rysują, dzisiaj koleżanka poleciła mi to forum i jest naprawde fajnie
 
martuszka, spaniem na brzuchu na pewno nie szkodzisz fasolce , spokojnie.

loveboiled, zawsze masv tak przy pobieraniu?

beatka, wycisz sie kochana, temperatura to temperatura, mala walczy.

hello youkika ::) od po czy waj! duzo :-D

daria, do szpitala jedz prosze.... wez wiecej progesteronu, dzwon do lekarki i jedz!!
 
Anney no zawsze tak mam. Chociaz po porodzie jak lezalam w szpitalu i co chwile mi pobierali bo miałam anemię to juz mi było wszystko jedno i przestalam na to zwracać uwagę. Ale jak się idzie raz na rok albo i rzadziej to tak mam właśnie
 
reklama
Daria daj znać vo u Ciebie !! Ja jutro o 10 mam wizytę więc trzymać && . Ostatni raz byłam w 4 tygodniu więc nic nie było widać teraz juz jestesmy w 7 więc mam nadzieję na usłyszenie serduszka :)
 
Do góry