reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dariazgr daj zbac kochana ..

Jejku ja dzis nie usne chyba ..
Mam nadzieje ze wsio ok i zostawili Darie na obserwacji.
 
Witajcie w nowym roku! Dużo napisałyście, dużo się działo. Mam nadzieję, że okaże się, że u Darii okaże się, że wszystko będzie dobrze.

Trochę poczytałam tego, co pisałyście, chociaż chyba nie wszystko, przez te tygodniowe zaległości. Mam trochę objawów jak niektóre z Was. Brzuch mi wyraźnie wyskoczył, na pewno pomogło mu świąteczno-sylwestrowe jedzenie i mniejsza ilość ruchu, ale wszyscy, którzy wiedzą o ciąży, mówią, że ten brzuch wygląda ciążowo, a nie tylko jak po przejedzeniu. Teraz trochę się zastanawiam, czy w pracy od razu się nie zorientują, a wolałabym jednak do tego 14go poczekać, do USG. Poza tym właściwie od początku ciąży bardzo spadło mi libido, ale w końcu ostatnio miałam pierwszy orgazm od kiedy się dowiedziałam. Poza tym nadal miewam różne sny, najbardziej zapamiętałam ten z bliźniakami na USG i już bardzo czekam, co moje prawdziwe USG pokaże. Pisałyście o wózkach - ja z mężem przejrzałam za to blogi o przyczepkach rowerowych dla maluchów, ale z kupowaniem się na pewno wstrzymamy, pewnie do późnej wiosny. Poza tym na wyjeździe posmakowałam piwo Warka Radler 0.0% - jest całkiem smaczne. Do usłyszenia, ja idę spać, bo jutro do pracy. Wypoczęłam na tym wyjeździe, wysypiałam się i chyba to mi służy.
 
reklama
Do góry