reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nie wiem czy podzielacie taki pomysł, może to za wcześnie jeszcze ale warto przemyśleć. My tak miałyśmy na lipcówkach. Wymieniłyśmy się numerami kontaktowymi w razie w i jak którejś się coś działo inna dawała znać. Każda z nas się martwi. Myślę, że z biegiem czasu się jeszcze bardziej zżyjemy i miło będzie wiedzieć o naszych losach. Ja tak myślę. Jest tu nas spora gromadka z UK, przemyślcie sprawę.

I do spania. Mnie pewnie senność o 3 złapie. Jutro powiem mojemu kochanemu menagerstwu o moim błogosławionym stanie. Na pewno się ucieszą :) kij im w oko.

Na chorobowe z jednej strony chce z drogiej nie chce iść. pomyśle pod koniec stycznia. Póki co nie jest aż tak źle tylko plecy bolą. W pracy na mnie uważają więc nie mogę narzekać.
Tymczasem idę moje bez laktozowe mleko i płatki.

Trzymam mocno kciuki za Darie.
 
reklama
Ja dziś zero mdłości, cycuchy odrobine bolą. Spać mi sie dzis nie chce. Cool huh...


ciekawe jak daria.


czeka mnie teraz ciężki okres, 4dni rozpraw sadowych (pierwsza za 2.5tyg) potem 3dni w marcu, a ja jestem w kawałkach.
 
akuku - imbir podobno pomaga. mnie pomaga jak cokolwiek "wrzucę na ruszt" chodź nie jest to wcale proste.

anney - współczuję z rozprawami, no nie jest to najlepszy czas na nerwy niestety...
 
Lucalew, nie denerwuj sie. Wierze,ze będzie wszystko dobrze...


pupui, to dobry pomysł z tym telefonem.
 
Akuku, ja tez nie radzę sobie z mdlosciami, wiec nie pomogę, ale ostatnintydzien to było apogeum moich.

Cukierek miętowy albo migdałowych moze?
 
nawet nie tyle nietolerancja co lepiej mój organizm reaguje na takie mleko. Ja jak zaczęłam wracać i walczyć o formę i sylwetkę po ciąży ( tzn zwariowałam na punkcie w miare zdrowego trybu życia i codziennych ćwiczeń) odrzuciła z diety elementy które nic do niej nie wnoszą a przeszkadzają w osiągnięciu celu. Laktoza czyli nic innego jak cukier mleczny nie jest potrzebny z mleka tylko witaminy i minerały chce.

A walki współczuje. Zwłaszcza jeśli sprawa dzieci dotyczy. Musisz być twarda nie mientka, i nie dać się wyprowadzić z równowagi. Spokój ducha i kamienna twarz powali przeciwnika na łopatki.
 
O rany dziewczyny, współczuje braku snu w nocy... ja zasypiam jak dziecko a i wstawać mi się w ogóle nie chce. Mam nadzieję, że choć trochę możecie w ciągu dnia odpocząć...
Z Daria i maluszkiem na pewno wszystko ok!
 
Anma ja ci mogę podać rękę jeśli chodzi o sen :-) a rano wołami mnie nie można ściągnąć

Daria kciuki za ciebie i maleństwo!!!

Anney jej wspolczuje. Walka o dzieci to najgorsze co może spotkać matkę:-( a dzieciaczki w jakim wieku?

Mojej malej trochę spadla temp dziś rano 38.4 może zmierza ku lepszemu. A ja dzis usg na 18 za pozostałe wizytujące kciuki!!!
 
reklama
Ja dzisiaj na 11, ale nie mam żadnych przeczucie :/ a zazwyczaj jak jest ok to ja to czuje :( poprzednio był pusty pęcherzyków, mam nadzieję, że będzie dzisiaj coś więcej.
 
Do góry