reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
o jakos tu cicho pusto;/ poznikaly babeczki ...
hej Nadzieja;-) a u ans leci o mnie wiesz wsio z fb;p
dzieki dziewczynypoki co jeszcze tez smiga na 4 ale coraz wiecej chodzi;-)
 
No niestety tak tu ostatnimi czasy bywa.

Dzisiaj bylismy na kontroli i Mikus przytyl ponad 300 g w 8 dni. Jestem przeszczesliwa,bo chcialabym go karmic cyckiem bynajmniej te 3 miesiace. Oby skazy nie mial jak Szymek.

Szymcio za to nazwany jest przez Nas 'tajfunem'. Jego ulubiona czynnoscia jest rzucanie rzeczami we wszystko i wszedzie. Poza tym gryzie, szczypie i bije i nie mam zielonego pojecia skad to wzial... :crazy: Szymulek wazy 13,5 kg i jak to lekarka stwierdzila 'wyglada zdrowo ' :nerd::happy::happy:

Piszcie co u Was i waszych pociech...pozdrawiamy Was goraco!!!!!!!!!!
 
Witajcie!
Taycia widzę że super sobie radzisz bo nawet masz czas tu zajrzeć. I tak trzymać! Fajnie że mały przybywa. A Szymuś wagę ma piękną! Co do jego zachowania to moja Hania ma tak samo. Strasznie tłucze zabawkami (i nie tylko), ostatnio rozbiła pilota! Jakub już kilka razy przez nią płakał bo zawsze coś mu zniszczy albo uderzy. Nie wiem co z tymi naszymi dziećmi. A ogólnie jak dajesz radę? A Szymuś jak zachowuje się w stosunku do braciszka?
 
Szymek jest zazdrosny tylko wtedy,kiedy widzi,ze obydwoje z Mezem poswiecamy uwage Mikusiowi. Poza tym chce go dotykac, glaskac,ale nie potrafi robic tego delikatnie. Zaczepia go w samochodzie,bo siedzi na srodku,a Mikus z boku i dosiega jego raczek :-D:-D nie jest zle. Cieszy sie jak mowimy do niego,zeby pokazal Nam braciszka. Jak jest marudny to lepiej nie podchodzic,bo mozna oberwac czyms w glowe... ;-) radze sobie,bo Maz jest...Szymek od poniedzialku idzie na caly etat do zlobka,wiec ja bede miala czas sie opiekowac Maluszkiem :-D
 
Taycia - taki etap u dzieciaków naszych - Agata ma to samo, szczypie nas, drapie, rzuca zabawkami np klockami. jak coś się jej nie spodoba to jak ją od czegoś odciagamy i bierzemy na ręce to bardzo szybko rusza nóżkami i rączkami ;-)
i jak będziesz miala jakieś zdjęcie Szymka i Mikołaja to pokaż plissss !
 
reklama
Mama80 - chyba do buntu dwulatka!!! ;-) nie wiem,ale wkurza mnie fakt,ze mowie np.buzi,buzi,a on zamiast dac buzi to mnie bije po buzi..:-(

Agulaula - juz pokazuje... :-) DSCN4333.jpgPhoto0072.jpg to na czole Szymcia to efekt wariacji z psem... :baffled:
 
Do góry