reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
taycia kochana slicznego masz synusia!!! jej taki malutki sie wydaje, pewnie przez to ze patrze na mojego rozbojnika co to ma juz 80 cm a Twoj Mikus taki okruszek :):) kochany!! Zycze duzo sil :)

agulalula moj to biega, wspina sie, kombinuje jak moze ale w polowie nawet nie umie tego co twoja pannica! ucze go, ale az takich sukcesow nie odnosi ;) takze naprwde wielki uklon w jej strone - zdolniacha :)

biedroneczka to udanej wizyty zycze! niech fasolka zdrowo rosnie :):)
 
AGula sliczna Agacia i nie przejmuj sie koordynacja ruchowa bo mój Wi robi dokldnie to samo, jesli chodzi o inetelekt to wlasnie widac ze madra dziewczyna rosnie i mojej frend corcia miala to samo, moj za Twoja Agatka w lecie jest ale i tak madry facet rosnie, wiadomo chlopcy wszystko pozniej niz dziewczynki (sa oczywiscie ewenwmenty);-), wiem co przechodzisz jesli chodzi o zeby i po szczepienne atrakcje mieslimy tak 2 tyg temu z tym ze 2- 4 wtedy wychodzily i prawie 5 dni byla wysoka goraczka...fajnie ze chociaz tu mozemy poskrobac;-)

Taycia super że tak wsio sie uklada nie przejmuj sie karmieniem bedzie dobrze jesli nie trudno nie masz na to wplywu...Szymcio super brat zobaczysz jak bedzie ci papersy zaraz przynososil do malego ;-)

Biedroneczka na pewno bedzie ok na wizycie, fajnie ze juz tyle sierpnioweczek zafasolkowanych zal mi sie robi ale...jak wygram w lotto zaraz biore sie do roboty hahah:-Dogolnie widze ze zabiegana jestes zdrowo, ale to lepiej nie myslisz nie stresujesz sie itd.;-)
 
Hej Dziewczyny.
Taycia, gratuluję drugiego Synka, śliczny ;-) Jak się czujesz?

Biedronieczka, cieszę się, że z Fasolinką wszystko ok.


Naila, to pewnie ząbki.

Mlodam
, hej.


Monila, co u Ciebie?

Agulalula, córcia śliczna.

Saga, mi też żal. Mąż namawia mnie na 2 dziecko.... Wiemy już, że nasza sytuacja finonosowa przez kolejne 4 lata będzie b. dobra... Ja chyba nie jestem jeszcze gotowa, za wcześnie...

Kasi wyszły 2 górne jedynki na raz. W sumie mamy już 4ząbki.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
Taycia synuś śliczniutki. Nic się nie przejmuj i ciesz malutkim aniołkiem. Z karmieniem na pewno będzie ok. Powoli sobie wszystko zorganizujesz i będzisz tylko się cieszyć z synusiów! Wszystkiego dobrego dla Was!
Agula córcia prześliczna! Szczególnie w tej czapuni! Jestem pod wrażeniem jej umiejętności!
Pozdrawiamy mamusie i dzieciaczki!
 
Taycia syneczek cudowny.:-) niech sie zdrowo chowa skarbuś mały:-)



a u mnie hmm... zycie kreci sie dalej (choc czasami wolałabym zeby juz sie nie kreciło ) jak narazie oddałam sie w całosci pracy , zdrowko dopisuje , wyniki badan wszystkie sa dobre ... ale ze starankami zaczekamy jeszcze troszke ... moze po nowym roku cos pomyslimy :-) myslimy bardizje zeby zaczac w marcu...

Tesknota za Karolkiem jest okropna , strasznie ciezko jest :-( staram sie zyc w miare normalnie , wiadomo raz wychodzi mi to lepiej a raz gorzej , sa dni w ktorych jestem totalnie załamana ale wtedy mezus mnie probuje mnie postawic do porzadku :-D

buziaki pozdrawiam was kochane:-)
 
Monila - bardzo mi przykro.

Jak zawieźli Mikołaja na intensywną terapię i jak poszłam go odwiedzić i zobaczyłam tysiące kabelków podłączonych do jego ciałka, sondę w nosku, glukozę podłączoną do rączki to tak się rozpłakałam,że aż babka co się nim opiekowała patrzyła na mnie jak na aliena. Wyobrażam sobie twój ból i cierpienie,bo przeszliście bardzo dużo. Widziałam też te najmniejsze maleństwa... najmniejszy Robaczek urodzony był zaledwie w 25 tyg. Mikuś nie leżał tam przez bycie wcześniakiem tylko z powodu niskiego cukru.
Bardzo mi przykro...
[*] dla Karolka ....
 
Monilla trzymaj sie kochana

Dzieki dziewczyny :)

Saga no wlasnie mam teraz takie dni gdzie nie mam jak za duzo myslec, wczoraj i dzis pracujace , a tu ten koncert, a dzis siedzialam i wybieralam zdjecia, popoludniu juz z mala musialam skoczyc do gazety by przekazac fotki i ogolnie opowiedziec o wrazeniach po koncercie. W sumie zaczyna mi sie podobac taka zabawa w paparazzi hehehe.

Mala tez mi dzis popalic dala, ciagle "maammaaaa, maaammmaaa" a ja tu nad kompem siedziec probuje i fotki obrabiac, ehh
 
reklama
Monila, bardzo mi przykro... chodź moge tylko sie domyślać jak bardzo cierpisz, najważniejsze jest to, że nie jesteś sama. Masz kochanego mężą. Zawsze w dołku możesz przyjść i wygadać się nam. wesprzemy i przytulimy - mocno, choć wirtualnie.
 
Do góry