reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Saga, rozumiem. Niestety mamy takie czasy jakie mamy. Wieszzawsze mogło by być gorzej.

Co do dzidziusia, to mój mąż chciałby już teraz, ale ja chciałabym poczekać przynajmniej 2 lata może więcej. Nie chciałabym dużej różnicy wieku. Sama mam starsze rodzeństwo o 12 i 10 lat, to dla mnie za dużo. Też muszę brać pod uwagę swój stan zdrowia. Śmiałam się ostatnio, że drugie dziecko chcę mieć przed 30stką (w grudniu będę miała 25) ;-) . Mój mąż na to,ż e przed którą 30-stką, jak przed jego to musimy zacząć starania bo w grudniu będzie miał 29 :-D

Nie dziękuję żeby nie zapeszyć ;-) Dam znać w środę czy się udało…

Karola, u nas też Kasi wypełnia mi cały czas, a momentami czuje się jak bym miała 2 dzieci bo rozrabia za dwoje :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mialam sie pochwalic,wiec sie chwale... tak tylko zebyscie mogly zobaczyc brzuszek :-D Emilia_8508_mini.jpgEmilia_8592_mini.jpg
 
Taycia ciąża Ci słuzy ;-)piekena Ty piekne zdjecia;-*
Pflaume ja jestem tylko rok starsza i tez chcialam przed 30 -2 dziecko ale chyba nie da rady ale moze w totka dzis w wygram to zaraz lece <lol>:-Dtez zawsze myslalam ze nie dam rady ale inni dawaja to czemu nie i tez mam rodzenstwo starsze 2 12 i 14 lat dogadujemy sie spoko ;D\
Nikos heeloo;-)
 
Saga, no to podobnie myślimy, do tego podobny wiek i różnica wiekowa miedzy rodzeństwem :-) W sumie ja też nie narzekam na relacje z moimi.
Oj przydała by mi się wygrana w totka. Marzy mi się dom z ogródkiem (mieszkamy w bloku) No i z drugim dzieckiem jak bym wygrała też bym nie czekała, tylko byśmy działali:-D Mój M. gra więc może kiedyś się uda:dry:
 
Hej sagaa, kopę lat.

Moja śpi w nocy około 10 godzin. W dzień albo jedna 2 godzinna drzemka albo 2 po godzince.
Powoli będę przechodziła na jedną drzemkę.

Ja mam siostrę starszą o 6 lat i kontakt mamy bardzo mizerny, ale wydaje mi się, że to bardziej kwestia wychowania.
 
Taycia ślicznie wyglądasz! Brzuszek masz super!
Nikos​ dawno Cię nie było!

mama, ja całymi dniami sama z dziećmi. A teraz we wrześniu to się dopiero zaczęło. Rano zaprowadzić do szkoły, w południe ze szkoły, zakupy, obiad zabawa. Mało kiedy mój zrobi mi zakupy czy coś w tym stylu.

Praca, praca, z pracy do pracy.....
Także podziwiam mamy, które przy dwójce dzieci znajdują jeszcze czas na coś innego niż pranie, gotowanie i inne (oczywiście bez niani).
 
reklama
Hej. Nikos ja też sama. Mój to w ogóle do pomocy się nie nadaje. Jak wejdzie do kuchni to albo coś wytłucze albo wywali. Ale ja nieraz już odpuszczam, gary w zlewie a ja przy komputerze, a co tam!:-D Z tą szkołą to naprawdę. Ja też małego zaprowadzam na 8.30 potem coś się pokręcę i trzeba po niego iść na 13.30 i tak w koło.
Dziewczyny wygrana w totka marzenie! Moje też oczywiście!
 
Do góry