reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Marcelina, a co to za zmiana? Przecież „nowe” nie były mile widziane w grupie zamkniętej na FB.

Saga, hej :-)


Mama, fajnie, że Kubuś się zaaklimatyzował w szkole ;-)


Taycia, rozumiem Cię. Nie zapomnę jak pod koniec ciąży czułam się jak „słoń w składzie porcelany”, ciężko mi było chodzić, a prosta czynność np. założenie butów była nie lada wyzwaniem ;-)

Mucha,
to musi słodko wyglądać :-) Jak czytam Twój opis tomam ochotę postarać się o drugiego maluszka… :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ach,aż się uśmiechałam do ekranu tak ładnie napisałaś Mucha i aż uśmiechnęłam się od ucha do ucha,że baaa też tak będę miała (oby). Dziękuję Ci pięknie... bo naprawdę potrafisz przedstawić tę sytuację z całkiem fajnej strony :-) dziękuję :*
 
Mama 80 pracy w ktorej nie bede pracowac w weekendy bo moj maz pracuje tescie tez w soboty i nie mam zkim zostawic mlodego a wymagan wygorownych nie mam byle by hajs wpadal do kieszeni;-)
Pflaume ja tez nabralam, choc mowilam wszedzie, ze wygodna matka ze mnie, chce wiekszej roznicy wieku, e jakos tak mnie wzielo w roczek Wi,ale coz zycie teraz musi nas zmusic do wyborow niewygodnyh dla nas jesli chodzi o macierzynstwo przynajmniej z mojej storny jesli chdzi o mieszkanie musze najpiwerw miec swoj kat...
 
Saga niestety takie czasy że za bardzo nie możemy pracy sobie wybierać. A kasy zawsze brak(przynajmniej u mnie) a wydatki coraz większe. Powodzenia w szukaniu! A teraz mieszkacie z teściami? My na początku cisneliśmy się w jednym pokoju. Póżniej dobudowaliśmy sobie poddasze i już na swoim zdecydowaliśmy się na drugie dziecię.
 
Marcelina rozumiem ;-) A co się stało z poprzednią?

Taycia,
u mnie też po przeczytaniu posta Muszki pojawił się uśmiech :-)


Saga
, rozumiem. My akurat problemów mieszkaniowych nie mamy. Chciałabym jeszczepoczekać, aż nasza sytuacja finansowa się ustabilizuje (to już akurat będę wiedziałapo 19 września) Wstępnie planujemy staranka na koniec 2013, początek 2014.. zobaczymy jak to będzie ;-)
 
odpisywałam wczoraj i net mi padł myslałam że oszaleje;/

Mama 80 zazdroszcze wlasnego kata...tak mieszkamy nieststy z teściami dziewczyny co sa od początku wiedza że łatwo nie miałam i nie mam choc trochę lepiej jest.. do tego mamy pokój nasz i Wi ale jego pokój to klitka i w dodatky mamy tam zlew bo na korytarzu mamy aneks kuchenny i nie bylo gdzie zlewu zrobic ..jeszcze zeby bylo lepiej sa to pokoje przechodnie wchodzi sie do wi i od niego do nas porazka...mamy w planach dobudówkę do tesciow jade dzis do notariusza z siostra to bede pytac jesli sie zgodzi o nasza sytuacje jak to rozwiazac<jest to dosc zawiklane> a wszystko musi byc dobrze pochytane zeby pozwolenie dostac...
Pflaume ja chcialam duza roznice wieku bo zakladalam budowe niestety na nasze czasy nie stac nas na nia wiec darmney projekt byl...dobudowka to mniejszy koszt przedziadujemy tu kilka lat i potem drugie, choc teraz z perspektywy mmy chcialabym dzieciaczka wczesniej...no coz takie czasy ze trzeba wybierac.. powodzenia licze ze wasza sytuacja wyjdzie po Waszemu;-)
 
reklama
kurcze podziwiam was dziewczyny te ktore zdecydowaly sie na drugie dziecko albo te ktore juz planuja niebawem, ja jakos sie nie spiesze, nie chodzi tylko o sprawy finansowe chociaz te tez odgrywaja duza role
poprostu nie wyobrazam sobie 2 takich maluchow, Maja wystarczajaco wypelnia mi czas....
chcemy miec jeszcze jednego szkraba ale ja mysle tak za 4latka moze bede gotowa....
 
Do góry