reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Nikos, Naila, Kubusiu, Mama, dziękuję ślicznie w imieniu Kasi :-D

Mama, strasznie szybko zleciał (przynajmniej mi ;-)) Zanim się obejrzymy, to nasze Słoneczka pójdą do szkoły, a później będziemy świętować ich 18-stki ;-)
 
witam serdecznie, ale dzisiaj upał. Nie chce zapeszać ale mój Pawełek przespał w łóżeczku całą noc- po raz pierwszY od pół roku. Ostatnio wpadłam w panikę bo zrobił sie bardzo ruchliwy i spadł mi z łózka. Strasznie spanikowałam i postanowiłam być uparta i kłasc go do łóżeczka. Uśpiłam go na łóżku, potem przełożyłam. Teraz tez spi w łózeczku.Mam już dosyć tych upałów. pOZDRAWIAM
 
reklama
My juz po roczku :) impreza aie udala, choc ten upal nie powiem bo byl meczacy dla wszystkich, a zwlaszcza dla dzieci :/ Kubus uzbieral prezentow tak ze dzis postanowilam jego stare zabawki posprzedawac bo juz sie nie mieszcza - za duzo wszystkiego...
W zabawie bez wahania wybral rozaniec!! hehe takze chyba bede miec ksiedza ;-)
 
Do góry