reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

ja tez musze zakupic jakis smoczek, bo nasz gdzies przepadl
co prawda Maja nie cmoka, ale np w kosciele, na spacerze lubila sie zawsze nim bawic , zamierzam wiec jej kupic z lancuszkiem- zeby nie wyrzucala co chwile go z wozka
nikos u nas doslownie to samo jak ja prowadzamy to normalnie ubaw po pachy, a my opadamy z sil...
karolap, jak ja Ci zazdroszczę Trójmiasta:happy:Cudne, cudne miasta. Jestem zauroczona.
 
reklama
Moniek, u nas jest to samo. Ciągle tylko chodzenie i tak wkółko. Z tym, że Kasia nie „sapie”.
Karola, my od początku mamy łańcuszek do smoczka.
Nikos, ja też Karoli zazdroszczę, a szczególnie morza :-)

Kasia właśnie usnęła :-)
 
Witajcie

Moj padl wlasnie na swoja drzemke, dzis troche wczesniej bo rano sie zbuntowal i nie chcial spac...

flower to ja uzywam od poczatku smoczkow z tej firmy, ale z tymi sie jeszcze nie spotkalam. Musze sie rozgladnac czy wogole sa tu w sklepach. dzieki za informacje.

U nas na szczescie za duzo prowadzenia za raczki nie ma, bo Kuba najzwyczajniej w swiecie nie chce, ale jestem taka szczesliwa jak widze te jego pierwsze kroczki, az mnie ciarki przechodza - to jest przeslodki widok!:tak:

:tak:karolap moj tez ma w sumie smoczek tylko do spania i od wielkiego dzwonu na spacerze, ale jak ma ochote to i nawet lancuszek nie pomoga bo zerwie skubaniec :-D
 
Maja wszystko wyrzuca z wozka teraz na gumke przywiazalam jej jedna grzechotke, dlatego chce lancuszek do smoczka, zeby ciagle go nie zbierac z ziemi
 
U nas były dzisiaj 2 drzemki ;-)

Naila, moja też zrywa łańcuszek. A dzisiaj to już przeszła samą siebie w rozrabianiu... Ja nie wiem skąd Ona ma tyle energii..:-)
 
to my pflaume widze tak na zmiane, bo u mnie dzis tylko jedna drzemka i przez to popoludniu marudni bylismy :sorry2:

Dziewczyny a myslicie ze jak np nasze dzieci ktore sa na etapie 'papugowania' zgapiania i robienia wszystkiego tak jak inni potrafia wziasc zle nawyki od innych dzieci??(i nie chodzi mi mu to wasze starsze pociechy, tylko np dziecko waszej zanjomej)
 
Karola, na gumkę, hm... o tym nie myślałam ;-)
Maja jak się nauczy odpinać łańcuszek, to też będzie wyrzucać :-)
 
Hej Moniek, w sumie u nas z tym drzemkami bywa różnie… Raz lepiej raz gorzej. Dzisiaj spała od 6.30 do 8.30 (wstała dziś wyjątkowo o 4) i druga 11.30 do 13 :-) Zobaczymy jak będzie jutro.
Naila, na to wychodzi ;-) Czyli jutro u nas jedna drzemka będzie :-D

Moja siostra ma dzieci rok po roku (4 i 3 latka) i jedno od drugiego „małpuje” albo buntuje. Kasia w sumie jak są u nas to też ic hnaśladuje, ale nie robi niczego złego. Staram się Jej już tłumaczyć co może, a czego nie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka!

U Nas nadal 2-3 drzemki. Zalezy...przewaznie jednak dwie dlugie!!!

Szymcio bardzo nasladuje,ale przewaznie mnie lub Meza. Od innych dzieci nic nie zgapia. Jest coraz madrzejszy i taki kochaniutki,chociaz nie powiem,ze chodzi zawsze tam i dotyka wszystko to,co nie powinien ;-) U mnie dobrze, juz 8kg na plusie. Do rozwiazania 3 miesiace...aaaaa.... :szok::szok: a jeszcze niedawno dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy :rofl2:

Pozdrowienia!
 
Do góry