reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
noooooo udalo mi sie:-D

Taycia alez ten czas leci.....jeszcze troche i malusze bedzie;-)

ja tam konto na FB mam ale powiem szczerze,ze jakas wileka miloscia nie palam do tego:-Dzagladac zagladam ale zeby jakos lubila sie tam poruszac to nie moge tego powiedziec:-(

a tak poza tym to Victoria jako jedyna z moich dzieci zaczela raczkowac:-Dporusza sie przy lozku ale rownowagi jeszcze zbytnio nie trzyma;-)tak wiec na chodzenie mamy jeszcze czas( a Mayeczka nasza w wieku 10 miesiecy juz sama smigala-i to przyklad na to ze kazde dziecko ma swoj czas na wszystko),ma 2 zeby-dolne jedynki,wychodza gorne dwojki( tak,tak nie jedynki).generalnie jest bardzo grzeczna i nie stwarza problemow:-D

noooo to se popisalam:)
 
Pliko Pramette - Couture Black - Prams, Pushchairs & Buggies - Mamas & Papas

2011 Stroller - Peg Perego Pliko P3 Compact - Official Video - YouTube ( to podobny do mojego znaczy sie te same funkcje ma)

peg perego pliko p3 - YouTube

Silver Cross 3D Pram System 2008 - Kiddicare - YouTube

ten oststni link pokazuje mniej wiecej jak sie przeksztalca glegoki na spacerowke...z tym ze ja nie mam tego wkladu u mnie jest wszystko od razu odpinam zamek [przekladam material i robi sie gondolka jak nie potrzebuje znow przekladam zapinam i jest spacerowka:)
 
Witam was kochane ...pamietacie mnie jeszcze?
zaniedługo wasze maluszke beda miec pierwsze urodzinki :-) napewno wyprawicie im super imprezki urodzinowe:-)
moj Karolke miał juz swoje pierwsze urodzinki , ehh ciezko cholernie było:-( ale jakos dalismy rade , kupiłam mu sliczna karteczke grajaca na pierwsze urodzinki i grała mu az 10 dni:-) zapaliłam mu swieczke 1 i czekałam az moj syneczek ja zdmuchnie ...wyobrazałam sobie jak Karolek w niebie cieszy sie wraz z innymi aniołkami , jak swietuja jego urodzinki:-) ahh tylko tyle mi pozostało:-(


czasami was podczytuje :-) miłego dnia kochane:* buziaczki dla waszych maluszkow:*
 
Monila, pamietam Cie Kochana, oczywiscie..

Nie wiem co napisac, nawet nie jestem w stanei wyobrazić sobie tego co czujesz... przytulam z całego serca. jesteś bardzo dzielna!
 
Monila, ja też Cię pamiętam :-) Musiało być (jest) Ci bardzo cieżko w dniu urodzin Karolka :-( Trzymaj się, jesteś bardzo dzielna. A dla Karolka
[*]
 
reklama
Monila, pewnie że Was pamiętam. Dużo sił i wiary dla Ciebie i męża.

Silentenigma GRATKI :-)

A co do FB, to nie chcę być utożsamiana z opinią Beaty. Nie nie chciałyśmy Was na FB z jakiegoś konkretnego powodu (w końcu Was nie znałyśmy ;-)) A dlatego, że się zżyłyśmy w swoim gronie i ot cały powód (tak jak Wy w swoim z resztą:-))
I żadna z nas nie traktuje FB jak jakiejś elity, po prostu tam wygodniej się pisało a na 2 fora czasu nie starcza :-)
Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze szkraby :-)
A no i podczytuje Was tu czasami ofc :-)
 
Do góry