reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

JA czesto podczytuje ale pisac to mi sie po prostu nie chce przy dzieciach bo mi na to nie pozwalaja. Jesl juz to szybko i bez ladu oraz skladu.Poza tym mam zepsuty klawisz spacji i ciagle mi sie zacina imusze nonstop zarabiac.
Pozdrwiam dziewczynki:*
:-D:-);-)

taycia, co Ty dajesz jeść Twojemu "małemu" :-D:szok:
Moja tak ma jak wychodzi się z pokoju. strasznie się wtedy wydziera. Staram się to ignorować, nie reagować od razu, bo pomyśli, że wszystko może "załatwić" płaczem. Na to sobie nie mogę pozwolić.

aga, podziwiam. Ja chyba nie dałabym rady codziennie tak wcześnie wstawać do pracy. Z drugiej strony szybciutko jesteś z powrotem w domku, to fajne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzisiejsza noc znow nienajlepsza- pobudki co ok 2 godz....
wszystko przez tel o 23 do meza- mial jechac o 5 rano do pracy ale zadzwonili ze jednak zostaja i jada na poniedizalek, Maja obudzona tel plakala strasznie tylko cycu ja uspokoil, zasnela po 1 w nocy pobudka na "przytulenie" pozniej znow i tak tez o ok 5 zasnela i do 7.20 spalysmy ledwo zyje...
ale i tak chce isc dzis na impreze- poki niania(babcia) jest
 
Witajcie :-)

Flower, mam nadzieje, że wszystko będzie ok i zabieg nie będzie potrzebny. Trzymam kciuki;-)

Nikos, u nas też tak jest. W ogóle Kasia nie lubi być sama w pokoju.

Jagieńka, pusto tu będzie bez Ciebie, przez te parę dni. Widzę, że czekają Cię dość intensywne dni… Trzymaj się dzielnie :-)

Aga, Victoria, to spory „klocuszek” – super :-)

Fikosowo, również pozdrawiam ;-)

Taycia, wow świetna waga i wzrost :-) Kasia dzisiaj tak miała, ale Ona tak ma jak jest zmęczona. Od 6 do 13 nie chciała spać. Cudy nie widy robiłam, a Ona tylko płacz i to taki, że aż się zanosiła. Ani piciu, ani zabawa, nic kompletnie nie działało. W końcu przy zmianie pampersa patrzę, a Kasia „odleciała” :-D

Karola,współczuje… Póki masz okazje się pobawić to korzystaj ;-)

Kasie właśnie dziadkowie zabrali na spacer, to mamusia machwile dla siebie, a po 16 M, wraca z pracy…
 
Ostatnia edycja:
no to bylam na imprezie z kumpela- bez meza, bylo super, wytanczylam sie za wszystkie czasy ledwo doszlam do domu w butach a mialam tylko przejsc przez ulice bo kumpela mieszka na drugiej stronie ulicy i tam z taxi wysiadlam,
myslalam ze nie dojde do domu ale od23 do 2 rano praktycznie caly czas na parkiecie... - pierwsza impreza od 18 miesiecy! ( nie liczac wesela kuzynki jak bylam w 7 miesiacu ciazy)
w domu bylam 2.45 i corcia czekala juz na mnie w lozku zajadala chrupka dostala cycusia ale jak probowalam ja odlozyc do lozeczka o 4 rano to placz... wiec zasnela z nami przysnelam jakies 30 min i o 5 udalo sie ja przelozyc do lozeczka... pobudka przed 8 pozniej szybki seksik i mala drzemka jak babci poszla z wnuczka na spacerek :o)

chetnie to znow powtorze......
 
karola, super, że dobrze się bawiłaś:tak:
U nas przepiękna pogoda.
Padnięta jestem, bo 2 razy znosiłam i wynosiłam rower synka i wózek Leni z 1 piętra. Nóg i rąk nie czuję:-( ale wyspacerowaliśmy się i wygrzaliśmy na słonku.
 
Jagieńka, to na pewno się działo :-)

Karola, super, że się wybawiłaś ;-)


U nas też pogoda śliczna i zaliczyliśmy niedzielny spacerek:-)
 
nie nadążąm :) u nas bylo zapalenie dróg moczowych od tyg jest antybiotyk ewidentna masakra :( ale teraz jest lepiej zębów brak ale ruchliwość 100% i raczkujemy mała daje jak mały motorek a ja nie nadążam jej łapać :)
 
reklama
Do góry