reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Jagienka dokładnie z taką samą opinią o siusiakach się spotkałam i z zaleceniem żeby przy każdym badaniu pilnowac pediatrę aby sprawdziła czy wszsytko z siusiakiem ok, bo w końcu lekarz powinien najlepiej wiedzieć czy napletek odchodzi tak, jak powinien. Ja nie ruszam nic bardziej niż się samo odchyla.

Wciąż mi smutno jak pomyślę o tym zaprzestaniu karmienia piersią, ale podjęłam decyzję, że zrobię to jednak stopniowo przez dwa tygodnie. Mi będzie łatwiej i małemu też, bo chętnie za piersią wciąż wodzi wzrokiem. Jedno co pewne, to się w te Święta nie najem ;-)
 
reklama
Jagienka, dzięki za "siusiakowy" wykład!!!!

Hehe,nie ma za co:-D

podjęłam decyzję, że zrobię to jednak stopniowo przez dwa tygodnie. Mi będzie łatwiej i małemu też, bo chętnie za piersią wciąż wodzi wzrokiem.

Myślę że to dobra decyzja :tak:

U nas pada śnieg!! :-D:-D:-D nawet juz go sporo :rofl2: tak bym chciała żeby utrzymał się do Świąt :tak:
Chłopcy od 7 rano przy oknach wystawali,powyciągali rękawiczki i zimowe spodnie :-p Oliś co chwilkę pytał "mamusiu,a nie roztopi się ten śnieg prawda? " :laugh2: Taką zimę to ja lubię :-)
 
Hej!

Ja też mam zawsze powera jak gdzieś sama wychodzę. Podświadomie wiem,że Synuś czeka w domu i jakoś wszędzie mi śpieszno.
Mówiłyście o zmianie koloru oczu. U Nas nadal ciemnoniebieskie ( ja mam brązowe, Mąż jasnoniebieskie). Zobaczymy!
Tonya - może cycusiem będziesz karmiła tylko nocą??? wiem,że chciałabyś jak najdłużej,ale Mały praktycznie nie przytył nic,a dziecko powinno przytyć co najmniej 200 g tygodniowo. Wydaje mi się,że teraz powinnaś jak najczęściej dawać mu butlę żeby nadrobił to,co zgubił. Cycek widocznie nie daje mu tyle wartości, co mm i w tym momencie jest 'bezużyteczny'. To tak jak u Nas było. Co z tego,że dziecko jadło co 2h jak przez 10 dni nie przytyło nic. Z resztą sama zrobisz jak uważasz,ale moim zdaniem teraz powinien jeść dużo MM.

JEŚLI NIE ODEZWĘ SIĘ PRZED ŚWIĘTAMI TO ŻYCZĘ WAM CUDOWNYCH, RADOSNYCH, PEŁNYCH MAGII ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jagienka dzięki kochana!:-)
Czyli odsuwam tyle ile się da i nic więcej:-D

U nas też zabieliło! Pięknie jest!!! Jagienka, a nie roztopi się ten śnieg, prawda?:laugh2:

Od razu mam humor:)
Nocka też super, mały pierwszą pobudkę miał przed 5, a dzień rozpoczęliśmy przed 9!

Tonya też bym odstawiała stopniowo! Trzymam kciuki!
Lecę ogarnąć to i owo!
 
Dziewczyny, mam pytanie, czy waszym dzieciom juz sie zmienil kor oczu/wlosow? moj nadal blekitnooki i blondyn, zastanawiam sie czy juz mu tak zostanie, czy jak tata bedzie mial brazowe oczy i wlosy. ja blondynka z zielonymi oczami.

Moja miała czarne włosy, teraz są blond. Oczy niebieskie były i takie zostały.

Noc superowa. Mała obudziła się tylko 2 razy. Jestem wyspana, jak za panny :o)

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Umnie też od rana pruszy śnieg ale napewno jutro już go nie będzie:no2:.
Moniek co do glutenu to ja daję małemu do kaszki, jedną łyżeczkę błyskawicznej kaszki manny. Odlewam troszkę wrzątku i do tego kaszkę manną, a później resztę wody i kaszkę ryżową. 6 lat temu przy Wiki tego nie miałam, ale wszystko się zmienia.

Dziewczyny zmieniłyście już waszym bobaskom wózek z gondoli na spacerowy? Igorek od jakiegoś czasu już się ledwo mieścił w gondoli:laugh2: ale rzadko wychodzimy na spacerki (4 piętro nie ma kto znieść wózka) więc teraz zmieniliśmy na spacerówkę.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zmieniłyście już waszym bobaskom wózek z gondoli na spacerowy? Igorek od jakiegoś czasu już się ledwo mieścił w gondoli:laugh2: ale rzadko wychodzimy na spacerki (4 piętro nie ma kto znieść wózka) więc teraz zmieniliśmy na spacerówkę.

Ja zmienię wózek na spacerowy dopiero na wiosnę. Teraz wygodniej dziecko ułożyć w gondoli, okryć kocykiem. Nie wieje mu tak i na pewno jest cieplej.
 
Jagienka, a nie roztopi się ten śnieg, prawda?:laugh2:!

Odpowiem tak jak powiedziałam synkowi: "musisz wołać dziadka mroza" :-D

Dziewczyny zmieniłyście już waszym bobaskom wózek z gondoli na spacerowy? Igorek od jakiegoś czasu już się ledwo mieścił w gondoli:laugh2: ale rzadko wychodzimy na spacerki (4 piętro nie ma kto znieść wózka) więc teraz zmieniliśmy na spacerówkę.

Ja zmieniam po nowym roku,moja gondola niestety mała i Laura już nóżkami dotyka jej końca mimo że główkę ma na jej początku :baffled: póki na spacerku śpi-jest ok ale jak tylko się budzi to wścieka się strasznie bo i wzdłuż i wszerz jej ciasno :no:
Spaceróweczki są teraz montowane przodem do mamy,rozkładane na płasko i tak zabudowane że myślę że nie będzie to miało żadnego negatywnego skutku :tak: a jeśli spacery mają być obopólną przyjemnością to chyba wygoda maluszka najważniejsza co nie? ;-)


Moja chyba weszła w skok,nie poznaję jej od wczoraj...nie uleży chwili,jak się rozpłacze to prawie histerycznie i nie mogę jej uspokoić :szok:
 
reklama
U Nas Jaśko się jeszcze mieści w gondoli więc póki co nie zmieniamy na spacerowy... ;-)
Śnieg też tutaj pada i biało jest, ale na drodze ciapa jak nic jeszcze jakby przymroziło byłoby super a tak to jedna wielka chlapa z tego może powstać i pewnie powstanie.... :wściekła/y:
Co do oczu i włosków to Jaś ma ciemnoniebieskie oczka i ciemny blond włoski wchodzące w brąz jasny na razie kolor włosków się nie zmienił, a oczy i Ja i mąż mamy niebieskie mąż ciemne a Ja błękitne :tak:nie jednego kiedyś na te oczy złapałam :-p:-) haha
No nic śmigam małego przebrać bo coś się prężył i pewnie niespodziankę dla mamy zrobił hihi :tak: ;-)
 
Do góry