reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Mój śpi jak Gosi ... zasypia 22,23 karmienie o 3,4 potem niestety po 7 i koło 9 już wstajemy :-)
Mój Synuś to chyba najmniejszy... tydzień temu miał 4,8 kg...mam nadzieję,że przekroczył już magiczną 5 :-)
Pięknie Wasze dzieci śpią i rosną :-D
 
reklama
MUCHA no kurcze niezla jestes!!! podziwiam za wojskowy dryl i za jego efekty!

u nas daleko do takich efektow ale malutkimi kroczkami mam nadzieje zblizamy sie do poprawy...

Salus tez gdzies ok 5800g wazy, ostatnio cos malo przybywa, wizyte mamy dopiero za miesiac,zobaczymy wtedy co i jak.
 
JJ 62 cm, ale ona tak na zdjeciach wygląda, w rzeczywistosci jest szczuplejsza. Tylko buzię ma troszkę pulchną ale resztę może nie chude ale jak dla mnie w sam raz:)
 
Lana, niezla waga mlodego, lol! Osek dopiero 5,800 i jakis taki mikrus w porownaniu z maluchami z bb a brzuch mialam chyba najwiekszy
Malgo000-jakie dopiero 5800 kochana Twoje maleństwo pięknie waży :tak:
mój po prostu jest starszy wczoraj skończył właśnie 3 miesiące:-) no i fakt ,że dość spory się urodził bo z wagą 3800 i długi był na 55cm.:tak:
 
Maggie,Malgoo a moja Ania z 14.07(wiec starsza od twojej) a waga dokładnie 5400,a Karol 6000. Wazne czy przybieraja tyle ile trzeba na tydzień. 1-3 miesiąc przyrost ma byc około 200g na tydzień potem spada koło 6mc juz tylko około 130g na tydzień a od 9miesiąca około 80g na tydzień.
 
Hej :-)
Waga mojego to zagadka...za tydzień będzie ważony, mam nadzieję, że 6kg już przekroczył. Ale rośnie na pewno bo 62 juz do kartonu poszło.

Mucha na MM łatwiej taki dryl wprowadzić, niż na cycu, ale pogratulować. Świetnie sobie radzisz :tak:
 
reklama
maggie pewnie, ze w sam raz :).....zresztą mój cięży o 0,5 kg ale dłuższy i też smuklak. Nie mamy takich milusich fałdeczek...no może jedna mała na nóżkach :)

A mucha fakt nieźle wymiata ze swoją Dwójką :tak: Ja bym się chyba w pieleszach zakopała hahahah ale ona młoda to i zwinna ;-) to se radzi :-D
 
Do góry