reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Maggie - najlepszego!!!
Bishopka - caly czas myslami z Wami, wierzymy ze sie uda pokonac wszystko!!
Kasica - super ze juz w domku :) juz wszystko w porzadku?
Gratuluje rozpakowanym mamusiom!! Juz czas na pogaduchy o kupach i zupkach na glownym hihi
My po usg bioderek (ktorego nie bylo) Pan doktor pobadal mloda "recznie" i zalecil szerokie pieluchowanie ;/ a ja nie wiem jak to sie robi bo nic nie zrozumialam z tego co mi tlumaczyl (w koncu kolor wlosow mnie zobowiazuje:-D) za 8 tygodni kontrola. buziaki milego dnia :)
 
mucha nie mogę z Tobą:-D dziękuję:-)

Ewa a co Ty masz do blond włosów:-D

my po wizycie u lekarza, Lenka już waży 4200g:-)

DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA:-)
 
Ostatnia edycja:
maggie, wszystkiego naj!

Dziewczyny ja z innej beczki. Moj mlody ma bardzo wysuszona skorke, ktora zaczyna mu sie luszczyc. Polozna odradzila mi uzywanie jakichkolwiek kosmetykow ale cos chyba trzeba z tym robic. Czy wy uzywacie balsamow lub oliwek na waszych maluszkach? Mam serie Nivea jakby co. Dzieki za rade.
 
maggie, wielkie dzieki, oilatum mam i zastosuje. A jak z kremami na odparzenia? Mozna uzywac ich na tygodniowym maluszku? Oskar ma zmieniana pieluche non stop, bo wiecznie jest na cycu i pojawily sie pierwsze odparzenia. Rany, jak ja nic nie wiem :szok:
 
reklama
Do góry