reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Cześć Dziewczyny!!!
Ja tez już zjadlam paczusia :) a o 9:15 idę po kolejne :))
Moj pracodawca raczej tez zalicza się do tych w porządku...
Ja powiedziałam prawie od razu,ze jestem w ciąży, jestem na okresie probnym, pracowałam wtedy chyba niecały miesiąc, mogli mnie zwolnić, nie bylabym jeszcze w 3 miesiącu :) ale nie zwolnili! Umowa kończy mi się za kilka dni. Rozmawialam z Szefem, będę miała przedluzona umowę i może nawet dostanę mała podwyżkę :)

byłam wczoraj u lekarza, ale nie jestem usatysfakcjonowana ta wizyta! Chyba jednak zmienię lekarza, bo ta babeczka ma słaby sprzęt, prawie nic nie było widać:( widziałam, ze tam raczkami Maluszek ruszal, ale latwo dojrzec tam cokolwiek nie było! W sumie moje dotychczasowe badania były na takim lepszym sprzęcie, ale może do zwykłego USG maja taki słaby sprzęt i nic mi to nie da jak zmienię lekarza???
Smacznego!!!:))
 
Marcelina to zdrówka życze i kuruj się kochan, by cie nie rozlozyło
A ja wzielam sie za farbowanie wlosów, bo mi juz tak społowiały że stwierdzialm ze pora je odświezyc:tak:, teraz siedze sobie z farba na wlosach
 
Jak ja bym chciała moc farbowac włosy!!!
Mam uczulenie na barwnik, mam swój naturalny kolor :(
przez co wszyscy myślą,ze mam 17 lat haha :) własnie się dowiedziałam, ze w pracy się dziwili, ze zatrudnili licealistke, eh!
A Moj ma 30 i będzie, ze z malolatem bedzie miał dziecko :) już widzę jak bedą ludzie krzywo patrzeć jak już brzuszek będzie widać
 
hejka

no i mam to l4 na cały miesiąc :)

zaliczyłam fryzjera i od razu czuję się lepiej

co do usg to wybieram się na to szczegółowe, muszę się umówić do innego gina bo mój nie robi takiego badanie, nie ma sprzetu

smacznych poczków, ja jeszcze nie jadłam a mam taką ochątę....
 
Cześć dziewuszki w ten piękny paczkowo-faworkowy dzionek
u mnie dziś bez paczków ale za to stosy faworków ,wycwaniłam się i ciasto zagniotłam wczoraj -leżało sobie w lodóweczce pod ściereczką całą noc a dziś wałkowałyśmy i smażyłyśmy z córą całe sterty :-D PYSZOTA!!!!!
Na śniadanie oczywiście faworki i herbatka z cytrynką:-) maleństwu też bardzo smakowało bo jak zjadłam od razu fikał koziołki:-)
Marrcelina-zdrówka życzę kochana ,uważaj na siebie
 
hihi ja tez juz dwa paczucie zjadałam ale niestety ich smak mnie nie satysfakcjonuje :/ co roku wspominam paczki z cukierni koło mojego przedszkola:) W tłysty czwartek były tam zawsze taaakie kolejki a paczki smazyli na oczach klientów...teraz paczki sa takie beznadziejne albo nie trafilam na dobra cukiernie :/

Dzis lepszy rydz niż nic :D
 
dzięki dziewczynki :nerd: jestem zła bo siedzę w pracy i nawet się nie będe mogła zwolnić.. bo wszyscy na urlopie..
a jutro o 14 wyjazd w tą delegację- z którego się wykręciłam- więc jako jedyna będe musiała też siedzieć- bo do 18tej ktoś musi telefony odbierać..to będzie horror..

Mam nadzieję, że nie mam gorączki, bo się zamartwię o żyjątko :zawstydzona/y:
 
a85 to dobrze że wyglądasz młodo:-), zreszta mi tez ludzie nie dają tych 31 lat które mam, a jak juz sie nie umaluję to wogóle, ostatnio pan w busie chcial mi sprzedac bilet studencki hehehe Ja niecierpie zapachu farby, dlatego farbuję co jakiś czas generalnie to przyciemniam moj własny kolor, bo mam wlosy rudo-blond, więc lubię je czesto farbować bardziej na ciemniejszy, a czasami nawet na taki kasztanowy rudy
 
reklama
37 stopni to nie powód to zmartwień nie?

Na skutek działania progesteronu podczas ciąży temperatura ciała najczęściej utrzymuje się na poziomie ok. 37C.

Gorączka w ciąży - Specjalista radzi - Poradnik - ForumGinekologiczne.pl – portal wiedzy o ginekologii i położnictwie
 
Do góry