reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam z rana :)
Takich co biora kase z opieki bo im sie robic nie chce i z tego zyja (a wlasciwie pija) to znam zbyt wielu. I wiecie co od takich kiedys ulyszalam :-) ze mam sie cieszyc bo dzieki nim mam prace (5 dzieci w domu dziecka praktycznie cale dziecinstwo spedzi). A najgorsze jest to ze nie moglam nie przyznac im racji :-(, Z takimi ludzmi pracuje na codzien i wlasnie dlatego nie mam zamiaru nikomu niczego wyliczac bo wiem ze z opieki taki ktos, kto naprawde potrzebuje niczego nie dostanie. Taki jest system i niestety trzeba sobie radzic jak sie da. A co do stypendiow w zyciu nie slyszalam zeby mozna bylo wyzyc z tego. No ale ja w sumie nie kozystalam z tego bo pracowalam na studiach. Nie pamietam aby kozystajacym z tego kolezankom sie przelewalo.
Mój B. wasnie poszedl po pączki :) NARESZCIE TLUSTY CZWARTEK!!
 
reklama
witam kochane ;)) ja juz po wizycie w piekarni no i zajadam właśnie pyszniutkie paczusie z nadzieniem rozanym..;):)pycha.. potem bede robic faworki..;) u mnie dzis brak słonka.. może później się pojawi..;) miłego dnia buziaczki;)
 
Oj Monila. Narobiłas mi smaka :) hehe... tylko cos mnie sie nie chce tylka ruszac do skelpu :) hehehe
U mnie słonko ladniutkie swieci :) a ja leze i sie obijam :)
 
anna2101 mnie tez nie chciało się tyłka ruszać .. ale smak na paczki był silniejszy od lenistwa;) hihh
 
:) no tak. ale nie ma jeszcze 8.00 . Oj nie ,nie... :) mnie sie nie chce ruszac... moze później :)
Tylek jakby przyklejony do krzesla :) moze potem sie odklei :) chociaz nie powiem...ochote mam i to straszną. Chociaz najchetniej zjadłabym lodów :)
 
A mi kochany mąż przyniusl rano z cukierni :)
Wszamalam juz dwa jeden z marmolada drugi z czekoladą totalne obzarstwo hehehe. Monilla potem tez będe robić chrusty :)) a raczej faworki
 
no ja niestety musiałam sobie poradzić sama bo mężuś leży chory w łóżku..;) hih a tak szczerze to mam już go dość i niech już idzie do pracy bo marudny jak nie wiem co:)
 
reklama
Witam dziewczyny:)
Ja już po pierwszym pączku:) Dzień rozpusty:)

asiacur ale mieliście dzień. Mam nadzieję,że młody dzisiaj ok:)
Marcelina zdrówka życzę:)
Monila dla Twojego męża również:)
 
Do góry