reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Dzięki Musia mnie też się podoba to nasza pierwsza fasolka i pierwsze zdjątko 16 już będzie widać więcej to też wrzucę i czekam na Wasze!!:-D
 
reklama
Ale stron do nadrobienia tak wogole to witam nowe mamusie i składam serdeczne gratulacje:-)
u nas cały weekend zleciał miło i przyjemnie tylko tak od 16 brzuch mnie boli dośc mocno tak okresowo juz 2 nosypy "zjadłam":-( dalej boli, teraz tylko latam do łazienki sprawdzic czy to nie "to"

Sagaa super pęcherzyk,
a kiedy dziewczyny bierzemy sie za liste?
 
Ostatnia edycja:
No Agness dzis przeglądałąm wpisy i wiedziałam, że brak Ciebie Nadzieji i pewne kogoś jeszcze, ale tak nas duzo że nie umiem zapamietać:p Ja sie wybieram do wyrka bo to mi ostatnio wychodzi najlepiej leżenie i spanie:)Dobranoc :*
 
agness ja sie chetnie lista moge zajac, ale to chyba jak bedziemy mialy swoj dzial :)

sagaa Dobranoc! ja tez zaraz lece ;**
 
Ale stron do nadrobienia tak wogole to witam nowe mamusie i składam serdeczne gratulacje:-)
u nas cały weekend zleciał miło i przyjemnie tylko tak od 16 brzuch mnie boli dośc mocno tak okresowo juz 2 nosypy "zjadłam":-( dalej boli, teraz tylko latam do łazienki sprawdzic czy to nie "to"

Sagaa super pęcherzyk,
a kiedy dziewczyny bierzemy sie za liste?
AGNESSSSS- jak samopoczucie???mam nadzieje,ze juz brzuch nie boli...

KAHAKA- jak tam masz L4?????????

OLI- czesc babeczko;-)

SAGAA- gratki pęcholka-sliczny ,mam nadzieje,ze wszystkie wstawimy tu takie fotki!!!!mówisz ,ze to pęcherzyk z 5t.5dz.ciązy???licząc od @??
ja mam we wtorek 5t.3dz. i caly czas myslę czy isc na usg tu u mnie w miejscowosci.???boje sie ,ze nie bedzie nic widac...ale Ty masz juz piekną fotke wiec moze pojde:-p

MUSIA- jak tam u Ciebie???


co do listy to moze poczekamy az nas przeniosa na podforum i jak wszystkie bedziemy po wizytach,co????;-)narazie mamy w wiekszosci pozytywne testy i jeszcze roznie moze byc-odpukać:sorry2:puk-puk..

ja dzis srednio spalam ,od 6 nie śpie-obudzilam sie i juz...lezalam do 7.

teraz dz.w przedszkolu,ja zjadlam owsianke i pije lette,ale cos mi nie wchodzi...


jak u Was babki???
 
Hej dziewczyny co u Was??????:)Najlepszego z Okazji Mikołaja!!!!:-)
Mama tak to był dokładnie 5 tydzień i 4 dzień od @ więc u Ciebie tez powinno być widać :)
Ja juz w pracy po pierwszych badaniach zrobiłam sobie na toxo wr i hbs jutro morfologia, glukoza i mocz:) Nocka przespana tylko wstawanie do wc w nocy męczące, a na śnaidanie pije kefir bo cięż
mam z zaparciami;/
O co chodzi z tym poforum i lista???
 
SAGAA- dzieki za info-no to mam nadzieje,ze jutro cos zobacze:tak:

a podforum to chodzi o to ,ze bedziemy widoczne tam gdzie jest Maj,Czerwiec,Lipiec....
a Lista to my-czyli nasze nicki,termin porodu,przeczucia na plec ,ewentualnie imię dziecka;-):-)
 
reklama
SAGAA- a Ty masz informacje jakie mialas grube endo jak bylas na tej wizycie ??ja mialam w 4 tyg.tylko 8mm i mysle czy nie za malo???niby 7mm to jest najcieńsze w jakie moze sie zagniezdzic zarodek..
 
Do góry