reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hej dziewczyny!
Dopiero zwlokłam się z łóżka....szok przeżyję jutro jak będę musiała wstac po 6 :szok:
agulalula trzymam kciuki za wizyte!!! Na pewno będzie wszystko dobrze, wrócisz szczęśliwa i będziesz miała o czym opowiadać :-)
moniek fajnie, że się Twoi rodzice ucieszyli. Moi na razie z lekką rezerwą tak jak u sagi, po wrześniowych wypadkach, ale też myślę, że w głębi się cieszą i mocno trzymają kciuki
Mam nadzieję, że czas nam faktycznie będzie tak szybko leciał jak mówią sierpnióweczki z 2010 :-)
Dziś w planach wielkie piernikowanie...ciasto już zrobione i czeka na wałkowanie. Miłego dnia Wam zyczę!
 
reklama
Dziewczyny, jakieś 10-15 minut temu bardzo zakuł mnie jajnik prawy (myślę, że z niego miałam owulację). Pobolało chwilkę dosłownie, ale za parę minut się powtórzyło. I tak już z 10 razy....Boje się, że to może świadczyć o ciąży pozamacicznej :-:)-:)-(
Czy może któraś z Was też tak ma i to nie znaczy nic złego?? Denerwuję się.
 
Dziewczyny, jakieś 10-15 minut temu bardzo zakuł mnie jajnik prawy (myślę, że z niego miałam owulację). Pobolało chwilkę dosłownie, ale za parę minut się powtórzyło. I tak już z 10 razy....Boje się, że to może świadczyć o ciąży pozamacicznej :-:)-:)-(
Czy może któraś z Was też tak ma i to nie znaczy nic złego?? Denerwuję się.

Kochana nie denerwuj się !!!! Ja również tak miałam !!! Tak impulsywnie mnie kuło co jakis czas. Wczoraj wieczorem i dzisaij wsumie nie dawno tez mam dziewne (nawet nie wiem jak nawać ten rodzaj "bolu" ) takie krecenie w lewym jajniku... Rownież mnie to czasem stresuje ale czytałam na forach róznych i dziewczyny pisały ze tak czesto w ciazy jest. Jedna nawet pisała ze bole jajnikow miała do 8 miesiaca.... Rownież czesto się denerwuje tym bo jeszcze nie mialam USG ale staram się być dobrej myśli i Ty również bądz !!!! Całuje ! i uciekam - wróce wieczorkiem ! pa
 
Witam :) Troszkę mnie nie było ale to głownie z powodu świąt dużo jest w domu do zrobienia:-) a zresztą muszę się mężem nacieszyć, u nas wszystko dobrze we wtorek pierwsze USG zwariować można:happy2:
 
Witam wszystkie sierpniowe mamy chciałam wam życzyć tak spokojnej ciąży jak moja bez komplikacjami z dobrymi wynikami. Co do porodu jeszcze nie mogą nic napisać, bo jest przede mną godz. 0 już się zbliża dużymi krokami term. mam na 1-3 styczeń. I tak sobie zaglądam na przyszłe mamy, a tu już sierpień się utworzył 2011. Życzę aby te miesiące i rosnące brzuszki, a w nich fasolki sprawiały wam dużo radości. A szczególnie pierwsze kopniaki których potem nam będzie brakować. :-)
Pozdrawia przyszła mama z terminu styczniowego 2011, ale jak będzie grudzień 2010 to widocznie tak miało być. :-)
 
A ja dopiero wróciłam z uczelni...cały dzień dzis tam spedziłam :/ Naszczescie nie mam ani ciazwoych mdłosci ani zmeczenia wiec jakos dałam rade. Jutro chyba wybiore sie z rana do ginki powiedziec o II kreskach na tescie i zapisac sie na usg zeby jeszcze udalo sie zrobic przed swietami :D Mam nadzieje ze beda wolne terminy.
My o ciazy powiedzielmy juz moim rodzicom, miałm im pwoiedziec po pierwszym usg ale wyszło kilka sparwa i decyzji do podjecia wiec kwestia dzidzi była istotna. Ich reakcja...myslam ze bardziej sie uciesza ale chyba byli baaardzo zaskoczeni bo np.moj tata mysla ze ja jeszcze tabsy biore. Tesiom powiemy jutro, bo teściowa ma imieniny wiec dostanie taki preznet :)

Rownież czesto się denerwuje tym bo jeszcze nie mialam USG ale staram się być dobrej myśli i Ty również bądz !!!! Całuje ! i uciekam - wróce wieczorkiem ! pa

nadzieja- a kiedy ty wybierasz sie na usg??
 
Dziewczyny, jakieś 10-15 minut temu bardzo zakuł mnie jajnik prawy (myślę, że z niego miałam owulację). Pobolało chwilkę dosłownie, ale za parę minut się powtórzyło. I tak już z 10 razy....Boje się, że to może świadczyć o ciąży pozamacicznej :-:)-:)-(
Czy może któraś z Was też tak ma i to nie znaczy nic złego?? Denerwuję się.

Nie martw się kochana, też miałam takie pojedyńcze kłucia w jajniku i to w tym tygodniu, a fasolka według usg w brzuszku siedzi więc to na pewno nie objaw ciąży pozamacicznej.
iwi10 dzięki za zyczenia i też Tobie życzę szczęśliwego rozwiązania :-)
devi fajny prezent dla teściowej :) mam nadzieję, że sie ucieszy. A co do reakcji rodziców, to czasami oni nie są przygotowani na nasze plany i decyzje, no bywa, ale na pewno jak się z wizją oswoją to się zaczną cieszyć bardziej.
A nasza fabryka pierników została zamknięta do przyszłego roku - ale pyszne wyszły :-D i świętami już pachnie w domu....
 
Ostatnia edycja:
Hejka kochane ;**
Ten weekend nalezal do mojej rodzinki wiec nie pisalam ;)) U mnie wszystko w porzadku, dzidzia rosnie zdrowo ;))

Dziewczyny obiecalam ze zrobie liste sierpniowek. robic juz?
 
reklama
U mnie to nie wiadomo... najperw musze isć na wizyte (21gru.) a póżniej bede czekać na list z data na USG, także nie mam pojęcia kiedy bede miała - coś czuje że po nowym roku ale zyje nadzieja ze wcześniej :)

na list?? to ty nie w PL siedzisz??
ja sie zarejestrowalam na 20.12 ale w takim przypadku nie zdarzylabym zrobic usg przed switami dlatego jutro sprobuje z samego rana podejsc do gina to moze mnie szybko przyjmie i da skierowanie na usg
 
Do góry